Найдешевші тарифи на Київстар у 2022 році

У грудні Київстар , як і решта операторів мобільного зв’язку, анонсував планове підвищення вартості послуг для всіх абонентів. Якщо вірити статистиці, то середній місячний чек для кожного абонента — 120 гривень. А який найдешевший тарифний план Київстар у 2022 році? І чи є ті тарифи, за якими не передбачено обов’язкової щомісячної абонентської плати?

Найдешевші тарифи на передоплаті у Київстар у 2022 році

найдешевший тариф київстар 2022

У 2022 році найдешевший тариф Київстар на передлоплаті — це «Твій Старт». Абонплата складає 135 гривень за 4 тижні. І додатково абонент може на свій розсуд підключити суперсилу без додаткової плати.

Тариф включає такі послуги:

 • інтернет – 5 гігабайт;
 • дзвінки – 100 хвилин на мобільні по Україні та закордон (у мережі – безліміт).

Також не враховується трафік під час використання понад 20 інтернет-сервісів. Вартість переходу — 0 гривень (але на рахунку має бути достатньо для першої абонплати).

Тариф можуть підключити як абоненти, що діють, на передоплаті, так і ті, хто мігрує на Kyivstar від іншого оператора.

Найвигідніші пакети на контракті у 2022 році

А найдешевший тариф Київстар на контракті – «Київстар Сім’я». Ціна – 100 гривень на місяць. І за цю суму абонент отримує наступний набір передплачених послуг:

 • інтернет – 6 гігабайт;
 • дзвінки на всі телефони по Україні та закордон – 60 хвилин;
 • SMS по Україні – 60 штук.

Єдиний нюанс: у рамках цього тарифу не можна підключити «суперсилу». Але без проблем можна придбати додаткові пакети послуг: інтернет, дзвінки, повідомлення.

Дзвінки на номери Київстар – безлімітні.

Єдиний мінус цього тарифу полягає в тому, що абонентська плата стягується навіть у тому випадку, якщо на рахунку абонент не має грошей. Тобто рахунок може піти у мінус.

Дешеві спец. тарифи для батьків на 2022 рік

Передбачено у Київстар також спеціальний тарифний план для людей старшої вікової групи (60+). Тариф «Дзвінки для батьків» має абонентську плату лише 75 гривень на місяць. Умови плану:

 • дзвінки в мережі Київстар – безліміт ;
 • SMS – 50 штук (на всі номери по Україні);
 • інтернет – 100 мегабайт (для голосових дзвінків через месенджер цього достатньо).

Цей тариф доступний для абонентів старше 60 років або інвалідів 1–3 груп.

Для підключення слід звернутися до найближчого фірмового магазину оператора з паспортом (і довідкою, що підтверджує наявність інвалідності).

Найдешевший пакет з лінійки Все Разом у 2022

найвигідніший тариф київстар 2022

Тарифи з лінійки «Все разом» дозволяють не лише користуватися послугами мобільного зв’язку, а й підключити домашній інтернет від Київстар. І все це – у рамках єдиної абонентської плати. І зараз найвигідніший за ціною пакет лінійки Все Разом – це “Все Разом Оптимум“.

Абонплата – 250 гривень на місяць. А протягом перших 3-х місяців вона становитиме лише 200 гривень (тобто надається знижка у 50 гривень). За цю суму абонент отримує такі пакети послуг:

 • інтернет – 25 гігабайт;
 • дзвінки – безліміт у мережі, а також 200 хвилин на інші мережі та закордон;
 • повідомлення – 200 штук (по Україні);
 • домашній інтернет – безкоштовно (за наявності технічної можливості підключення).

Швидкість домашнього інтернету – до 100 Мбіт/с. Вигода тут очевидна, адже у багатьох містах України зараз лише безлімітний дротовий інтернет коштує 200 – 250 гривень. Абонент також зможе практично без обмежень користуватися послугами мобільного зв’язку та високошвидкісного інтернету 4G. А якість обслуговування з боку абонентів претензій до оператора практично не виникає.