Архів. Дзвінки для батьків від Київстар (за 75 грн/міс)

Стільниковий оператор Київстар намагається зробити використання власних послуг зручним і вигідним для клієнтів. В 2020 році з’явився абсолютно новий тарифний план Київстар за 75 грн на місяць (Update від 2023 року) під назвою «Дзвінки для батьків». Це рішення для літніх людей, щоб вони не платили за різні непотрібні сервіси, але могли повноцінно використовувати зв’язок.

На даний момент тарифний план “Дзвінки для батьків” переведено оператором до Архіву. Він закритий для переходу та нових абонентів.

Особливості та переваги тарифу

тариф київстар за 60 грн на місяць

Підключити тарифний план Дзвінки для батьків Київстар можуть люди, вік яких старше шістдесяти років. Дана вікова я категорія, згідно зі статистикою, як правило, використовує тільки дзвінки. Ці люди майже не використовують інтернет і часто не розуміють, як деактивувати цю послугу, і всупереч бажанню за неї регулярно платять.

Серед головних достоїнств, які має тариф за 75 грн (оновлено 17.01.2023 – раніше вартість становила 60 грн.) на місяць  від Київстар, можна відзначити:

  • Усередині мережі доступний безкоштовний безліміт на дзвінки.
  • Стабільна і однакова плата за послуги – приблизно шістдесят грн на місяць. Користувачеві мережі в день необхідно оплачувати лише дві гривні, навіть при великій кількості дзвінків на номери всередині мережі.
  • СМС йдуть пакетом – по десять СМС за три гривні.
  • Доступна вартість вихідних дзвінків на номери інших операторів – 0,5 грн за хвилину.

До того ж, Kyivstar в 2023 році пропонує абонентам бонуси без оплати:

  • Повноцінний доступ до сервісу Київстар-ТВ.
  • Цифровий підпис для СІМ-карти.
  • Додаток для очищення мобільного телефону від різноманітного сміття під назвою Star Guard Lite.

Даний тарифний план не передбачає нарахування мегабайтів, але клієнт КС отримує 100 мегабайтів інтернет-трафіку.

За словами представників оператора, це потрібно – якщо трапиться оновлення програм на мобільному телефоні в автоматичному режимі. Завдяки нарахованим мегабайтам баланс користувача точно не потрапить в мінус.

Для допомоги з вибором нового тарифного плану можна звернутися до консультанта компанії Київстар.

Умови тарифного плану дзвінки для батьків в 2023 році

Update! 17.01.2023

Після зняття абонентської плати:

Абонплата75 грн
Дзвінки всередині мережіБезліміт
Доступ в Мережу100 Мб
Дзвінки на номери
інших мобільних
операторів України
0,50 грн/хв
SMS по Україні50 шт
Київстар ТВ ЛегкийДоступно
Додаток
Star Guard Lite
Безкоштовно
Facebook, WhatsApp,
Facebook Messenger,
а також Однокласники,
Twitter, Viber, ВКонтакті
без будь-яких
обмежень

Вартість пакета послуг

Для переходу на тариф Дзвінки для батьків на Київстар потрібно заплатити 75 грн. Абонплата далі буде складати цю ж суму щомісяця.

Як підключити тариф Київстар за 75 грн на місяць

тариф дзвінки для батьків київстар

Підключення даного тарифного плану можливо тільки на контрактній формі. Абоненту доведеться відвідати найближчу філію компанії. З собою потрібно взяти паспорт. Якщо у людини використовується тариф на передоплаті, то без відвідування філії оператора теж не обійтися. Перейти на описуваний пакет послуг можуть ті, хто старше шістдесяти років і більше трьох місяців є абонентами Київстар.

У момент укладення угоди абоненту відкривають особистий рахунок, куди можна легко зареєструвати ще одну СІМ-карту з такими ж послугами. Оплата в момент підключення піде відразу в розмірі сімдесят п’ять грн. Далі вона списуватися з балансу буде рівними частками – по дві з половиноу гривні на добу.

Як перейти на тариф дзвінки для батьків

Перехід на нові умови в даному випадку трохи ускладнений. Адже, щоб перейти на тариф, доведеться обов’язково відвідати філію, і мати вік понад 60 років.

Тариф переведено до Архіву. Його підключення для нових абонентів недоступне.