Тариф Київстар Сім’я – умови і вартість

Одним з головних бюджетних рішень оператора Kyivstar в 2023 році є Сімейний тариф Київстар. Він розрахований на абонентів за контрактом. Вартість послуг – 100 грн/міс.

Абонент всього за сімдесят п’ять гривень на місяць, відповідно до умов, до одного особового рахунку може підключити до чотирьох номерів. У цьому головна фішка і суть назви: сім’я. Це зручно, коли послуги мобільного зв’язку всієї родини можна зав’язати на один рахунок. Це практично для поповнення балансу і контролю витрат. Зверніть увагу, що це не акція і працює тільки в рамках так званого контрактного підключення.

На даний момент тарифний план “Родина” переведено оператором до Архіву. Він закритий для переходу та нових абонентів.

(Update від 2023 року) Серед головних переваг пакета Київстар Сім’я можна відзначити:

 • Доступна ціна абонплати – 100 гривень на місяць (~3,33 грн/день).
 • Абонент, за відгуками, отримує можливість переглядати без тарифікації різноманітні медіа-сервіси за допомогою офіційної програми KS TV Легкий.
 • Безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.
 • 60 хвилин на дзвінки на номери інших операторів в Києві, Кривому Розі, Одесі та Дніпрі, на виклики в найближчі країни.
 • 6 Гб швидкого мобільного інтернета.
 • 60 SMS по Україні.

Умови тарифного плану сім’я на Київстар

тариф київстар сім'я

Умови цього тарифу Моя сім’я Київстар від КС:

Можливості
Абонентська плата100 грн
Дзвінки всередині мережібезліміт
Дзвінки на номери
інших операторів
60 хв
Інтернет6 Гб
СМС60 штук

Необхідно відзначити, що для переходу на контракт буде потрібно обов’язково відвідати магазин оператора з паспортом. Можна зберегти номер, який використовувався за передоплатою. Мобільний гігант подбав про абонентів передплаченого зв’язку, яким сподобався тариф Київстар сім’я.

Перейти на контракт можна, якщо абонент користується Київстаром понад три місяці. Як і нові користувачі, так і ті, хто перейшов, зможуть підключити на особовий рахунок до чотирьох телефонних номерів.

Ціна

З абонента в день підключення нового пакета зніметься оплата за перший місяць – 100 грн. Далі абонплата буде нараховуватися протягом місяця рівномірно.

Як підключити пакет велика Сім’я Київстар

тарифні плани київстар велика сім'я

Щоб підключити пакет послуг Велика Сім’я Київстар потрібно обов’язково перейти з передплаченого зв’язку на контрактний. У користувача при переході залишаються такі ж номери.

Тариф переведено до Архіву. Його підключення для нових абонентів недоступне.

При переході необхідно дотримуватися певних умов:

 • Людина повинна бути клієнтом якого-небудь передплаченого тарифу не менше трьох місяців.
 • Підключити тут можна лише чотири телефонних номери.
 • Підключення можливе лише на вже існуючий рахунок.

Якщо вище описані умови виконані, то платити на місяць потрібно буде 100 грн. В іншому випадку, кожні тридцять днів з абонента буде стягуватися набагато більша сума – 150 грн.

У разі підключення цього пакета, користувач отримає цілий ряд безкоштовних бонусних пропозицій:

 • Послуга під назвою Знання без кордонів. Це перелік різноманітних освітніх та наукових інтернет-порталів, доступних для зручного перегляду. Для користування даною послугою потрібно встановити на смартфон програми. Мегабайти на користування данними ресурсами не списуються. Програму можна з легкістю завантажити на App Store, Google Play або Windows Store.
 • Kyivstar TV Light – можливість перегляду більше п’ятдесяти різних каналів на смартфоні без оплати трафіку. Буде потрібно завантажити на смартфон додаток.

Як перейти на тариф Сім’я від Київстар

Для переходу потрібно перейти з передплаченого зв’язку на повноцінний контрактний, а також бути вже три місяці користувачем даної мережі. Заплатити за користування доведеться сімдесят п’ять гривень.