Як замовити позачергову абонплату на Київстар

Якщо абонент українського мобільного оператора не встиг або забув вчасно оплатити послуги зв’язку в повному розмірі, йому доступна можливість підключити тариф Київстар повторно. Для активації даної опції не потрібно приходити в салон зв’язку або витрачати багато часу: процес здійснюється самостійно і вимагає не більше кількох хвилин.

Навіщо потрібно оновлювати пакет послуг

як підключити пакет київстар після поповнення

Замовлення повторного списання абонентської плати можливий тільки за таких умов:

  • користувачем не своєчасно поповнено рахунок Київстар;
  • в системі оператора стався збій і планова оплата тарифу була знята з балансу.

У тому випадку, якщо абонент достроково витратив раніше оплачений ним в рамках тарифу пакет хвилин, мегабайтів або смс, замовити додаткове списання абонплати не вийде.

Єдиним можливим способом відновити потрібний обсяг послуг, що надаються є зміна тарифного плану на відповідний потребам абонента.

Комбінація для зняття абонплати Київстар

Щоб перепідключити тариф на Київстарі і здійснити списання абонплати з балансу, власникові телефону слід ввести USSD-команду *100# і здійснити виклик. Даний варіант підійде тільки в тому випадку, якщо гроші за обслуговування в цьому місяці не списувалися.

Абонентам тарифного плану “Комфорт” від Kyivstar для активації опції “Мінус 33%” необхідно скористатися одним з нижче наведених способів:

  • зателефонувати за коротким номером 477*1 і слідувати підказкам голосового помічника;
  • здійснити запит через команду *238*4# (призведе до дострокового розрахунку абонентської плати та нарахування позапланового платежу);
  • скористатися спеціальним особистим кабінетом компанії “Мій Київстар ” для самостійного додавання і відключення послуг і опцій;
  • зв’язатися зі службою технічної підтримки абонентів КС і попросити його розібратися в проблемі, а також допомогти списати необхідну суму з балансу.

Які пакети можна повторно активувати позачергово

Частою проблемою активних користувачів стільникового зв’язку і мобільного Інтернету є необхідність оновити пакет Київстар раніше планового списання оплати.

комбінація для активації тарифу київстар

Абонентам, які витратили всі послуги в межах лімітів обраного ними раніше тарифу, мобільний оператор пропонує підключення додаткового пакету послуг за вигіднішою вартостю:

  • Послуга “Позачергові хвилини”, завдяки якій користувачі можуть завжди залишатися на зв’язку з близькими і відновити доступний пакет для спілкування по телефону моментально. Щоб додати додаткові хвилини, потрібно ввести USSD- код *477*202# або зателефонувати за службовим номером компанії 477*4*, після чого слідувати вказівкам голосового помічника.
  • Послуга “Підключення додаткового Інтернет-пакета. Дана послуга особливо затребувана молодими абонентами Київстар, які часто перевищують ємність сплаченого ними інтернет-пакета. Щоб додати опцію, необхідно спочатку відмовитися від послуги “Інтернет без меж”, після чого ввести комбінацію *154*0#. Після того, як послуга активована, абоненту залишається заздалегідь вирішити, який обсяг інтернет-пакета йому зараз необхідний і ввести відповідний USSD-запит.
Розмір
інтернет-пакет,
Мегабайти
Як замовити
(код і кнопка
виклику)
Вартість
(гривні за
1 місяць)
250*232*250#20
500*232*500#35
1 000*232*1000#60
3000*232*3000#150
1000 (при
підключеній
послузі
“День Онлайн”)
*263*1#15 (подобова
тарифікація)
1000 (при
підключеній
послузі
“Нічний
безліміт “)
*529*15#30

Особливості дострокового зняття абонплати на Київстарі

Маніпуляції, які потрібно зробити, щоб зняло абонплату, не потрібно проводити в разі технічних збоїв з боку оператора. Якщо користувач своєчасно здійснив поповнення свого рахунку, а внесеної ним суми достатньо для покриття повної суми платежу, досить дочекатися наступного календарного дня.

Система автоматично повторить свій запит на зняття абонентського платежу в період з опівночі до 3 ночі, при цьому оператор не буде оновлювати дату оплати в наступному місяці. Надалі списання коштів відбудеться за первісним графіком.