Дешеві тарифні плани Київстар на 2023 рік

У наш час стільниковий зв’язок став невід’ємною частиною життя. Більшість людей використовують її для роботи, спілкування, розваги та багато іншого. Кожен оператор мобільного зв’язку пропонує різноманітні тарифні плани для задоволення потреб своїх клієнтів. У цій статті ми розглянемо найвигідніші тарифи Kyivstar на 2023 рік.

Тарифи передоплати

Якщо ви шукаєте вигідний тариф Київстар у 2023 році, то варто звернути увагу на тарифи передоплати. Ці пакети відрізняються від контрактних тим, що ви платите за послуги перед використанням. Це означає, що ви можете контролювати свій баланс та уникнути несподіваних витрат.

Одним із найвигідніших тарифних планів передоплати від Kyivstar на 2023 рік є «LOVE UA. На максимум». Цей пакет пропонує:

 • 15 Гб трафіку;
 • 2,5 Гб інтернету у роумінгу;
 • Дзвінки на номери Kyivstar – безлімітні;
 • 150 хвилин для дзвінків на номери інших операторів України.

За такі послуги потрібно буде платити 175 гривень/28 днів. Крім того, ви отримуєте 1 супер силу без доплат, що є чудовою пропозицією за демократичною ціною.

найдешевші тарифи kyivstar у 2023 році

Дешеві контрактні пакети у 2023 році

Крім тарифів передоплати, Kyivstar також пропонує дешеві контрактні пакети у 2023 році. Ці тарифні плани мають на увазі укладення договору на певний термін і включають більш вигідні умови, ніж передоплатні.

Один із найдешевших контрактних пакетів Kyivstar на 2023 рік – «LOVE UA. Контракт». Він надає:

 • 15 000 Мб усередині країни та 2 000 Мб трафіку в роумінгу;
 • Безліміт на номери Київстар;
 • 1200 хв. інші мережі.

На додаток, абонент матиме можливість вибрати 2 суперсили – це приємний бонус за таку ціну тарифу.

Ще один тарифний план на контракті, який ще вигідніший за попередній – «Любов до батьків». Вартість всього 125 грн /міс.

Важливо! Підключити його можуть лише українці, яким виповнилося 60 років та більше.

Вигідні бізнес-тарифи від Київстар на 2023 рік

Оператор мобільного зв’язку виявляє окрему турботу про клієнтів, які мають відношення до ведення бізнесу (або є ФОП). Працюючи, вони піднімають економіку країни і допомагають прогресу.

Найвигіднішим серед таких пакетів є «Love UA. Бізнес». Підключивши його, клієнт отримає:

 • 2 суперсили на вибір зі списку;
 • 15 Гб мобільного інтернету;
 • 2 Гб трафіку у режимі роумінгу;
 • 1200 хвилин на інші оператори України та безліміт на спілкування в мережі Київстар.

Стандартна плата – 150 грн /міс. Для нових абонентів, або ті, які перейшли із передоплати на цей контрактний тариф, вартість у перші 6 місяців буде зі знижкою 50% (75 грн /міс.).

Додатковий бізнес-пакет, який вміщує більше лімітів на дзвінки та інтернет, а на додаток є SMS – «Ваш Вибір». Абонплата становитиме 175 гривень за місяць користування.

У тарифному плані також є 2 суперсили на вибір, які підключаються без будь-яких доплат з боку абонента.