Тарифний план «Любов до батьків» від Kyivstar

Тариф розрахований на осіб віком від 60 років та інвалідів І-ІІІ груп, які обмежені одним телефонним номером. За відгуками клієнтів, цей пакет від Kyivstar найкращий варіант для літніх. Любов до батьків від Київстар повністю замінює 2 архівні пакети оператора: «Дзвінки для батьків» та «Інтернет для батьків» – об’єднавши їх у собі.

Умови

Послуга призначена для людей віком від 60 років та інвалідів:

Тарифний план «Любов до батьків» на Київстар – це:

  • інтернет 5 ГБ;
  • безлімітні дзвінки на Kyivstar;
  • 50 хв зв’язку на інші номери;
  • 50 СМС.

Додаткові пакети оплачуються лише за умови використання. Пакет включає «Київстар ТВ Лайт» та соціальні мережі без обмежень.

Можна вибрати Суперсилу з 5 ГБ та 100 хвилинами зв’язку.

Відеоплатформи не використовують гігабайти. Абонплата списується щомісяця, але можна продовжувати користуватися послугами, якщо коштів недостатньо.

тарифний план любов до батьків kyivstar

Як підключити пакет «Любов до батьків»

Для активації потрібний паспорт/ID-картка, ідентифікаційний код та чинне посвідчення про інвалідність.

Підключені користувачі Kyivstar можуть звернутися до магазину з необхідними документами, а нові клієнти перейти за допомогою сервісу MNP або підключити номер у магазині.

Цей тариф вигідно використовувати особам віком від 60 років, та людям з обмеженими можливостями І-ІІІ груп.

Пакетні послуги тарифікуються відразу для поточних абонентів та користувачів пакету і 1 числа місяця для контрактних клієнтів.

Для перевірки балансу послуг необхідно набрати *112#.

Вартість на місяць

Плата за пакет Любов до батьків складе 125 грн/міс (що приблизно = 4,17 грн/день).

Мобільний інтернет тарифікується із 5 Гб. Якщо вичерпаєте гігабайти, оператор візьме 10 грн. за пакет 100 МБ. Дзвінки на Київстар без ліміту, а на інші номери обмежені 50 хвилинами. Далі стягується 0,50 грн. за 1 хв для дзвінків в Україні. Також отримуєте 50 СМС, якщо все використовуєте, буде списано 3 грн. за пакет із 10 СМС.

Соціальні мережі та месенджери не споживають ваші гігабайти. Можете користуватися сервісом навіть за нестачі коштів і переводити оплату пізніше без комісій. Поповнюйте рахунок без додаткових платежів через сайт або застосунок «Мій Київстар».