Суперсили для тарифів від Київстар

У деяких тарифних планах Київстар абонентам надається можливість підключити “Суперсилу”. Тобто додатковий пакет послуг понад ті, що надаються в рамках тарифу. Але головний нюанс: доплачувати за це нічого не доведеться.

Послуга «Суперсила» Київстар дозволяє абоненту оптимізувати тарифний план під свої потреби. Адже хтось переважно користується дзвінками, інші лише мобільним інтернетом. Як підключити “суперсилу” і які додаткові пакети вона дозволяє використовувати?

Що таке Суперсила на Kyivstar

послуга суперсила київстар

У Kyivstar зараз більшість тарифних планів — з абонентською платою. Тобто щомісяця абонент сплачує певну суму і за це отримує пакети безкоштовних послуг: дзвінки, інтернет, SMS. “Суперсила” – це безкоштовне доповнення до них, яке клієнт може вибрати самостійно, орієнтуючись свої потреби.

А це може бути:

  1. Безкоштовний домашній інтернет. Підключити можуть ті, хто має в багатоквартирному будинку вже термінал від Київстар.
  2. Київстар ТБ. Для перегляду онлайн-телебачення (понад 100 українських та зарубіжних телеканалів). Причому трафік, витрачений на перегляд Київстар ТБ, не зараховується.
  3. Додатковий інтернет. 5 гігабайт понад той пакет, який надається за умовами тарифу.
  4. Дзвінки на інші мережі та закордон. Додаткові 100 хвилин.
  5. Послуга “відео на ходу”. Перегляд YouTube, Netflix, Київстар ТБ та інших сервісів потокового відео без плати за трафік.
  6. Додаткова SIM для планшета або другого телефону.

Незалежно від того, яку “суперсилу” обере абонент, доплачувати йому нічого не потрібно. Тобто бонус надається справді безкоштовно.

Як їх активувати

Щоб активувати Суперсилу в тарифі Київстар, необхідно скористатися системою самообслуговування «Мій Kyivstar».

Можна — через програму для мобільних або через офіційний сайт оператора зв’язку. Підключити суперсилу можуть як абоненти на передоплаті, і на контракті. Йдеться лише про пакетні тарифні плани, тобто із щомісячною абонплатою.

Заохочення нараховується щомісяця (відразу після успішної абонплати).

Умови користування

Єдиний випадок, коли суперсилу можуть відключити – це заміна тарифного плану. При цьому запроваджуються тимчасові обмеження, але ніхто не забороняє підключити її знову. Також послугу тимчасово буде відключено, якщо клієнт своєчасно не сплатить абонплату в рамках чинного тарифу.

Чи можна підключати нові суперсили? Так, але не частіше ніж 1 раз на місяць. Все це також виконується через систему «Мій Київстар». Там же доступний перегляд залишку ( оновлення даних кожні 2 – 5 хвилин).