Тарифний план «LOVE UA на максимум» на Київстар

Вигода тарифного плану LOVE UA на максимум на Київстар полягає у додатковій суперсилі на вибір користувача. На офіційному сайті Київстар можна ознайомитись з доступними доповненнями.

Що дає тариф “LOVE UA на максимум”

У рамках тарифного плану love ua на максимум від Kyivstar абонент отримує:

  • 15 гігабайт мобільного інтернету;
  • 2500 Мб мобільного інтернету при роумінгу у 27 країнах;
  • безліміт дзвінків з абонентами Kyivstar;
  • мобільні дзвінки з України на 150 хвилин із користувачами іноземних операторів (ознайомитись з повним переліком держав зазначено на офіційному сайті постачальника мобільних послуг).

тарифний план love ua на максимум kyivstar

Після використання наданих хвилин включається пакет по 5 гривень за кожні 10 хвилин. Додатково користувач вибирає одну з Суперсил, що надаються, і користується їй безкоштовно.

Вартість пакету

При підключенні тарифного плану з рахунку автоматично знімається 175 гривень, надалі оплата триває кожні 4 тижні в нічний час. Якщо грошей виявиться недостатньо, то активізується денний пакет за 20 гривень, а в рамках якого дзвінки абонентам компанії не обмежені, а швидкість інтернету не перевищує 0,8 Мбіт/с.

За відсутності коштів абонент не може користуватися тарифом до поповнення рахунку. Внести оплату можна без комісійного збору через додаток Мій Київстар або сайт компанії.

Як підключити тарифний план

Підключення відбувається через програму або короткий номер 477*1. При переході з іншого тарифного плану можливе взяття оплати (ціну можна дізнатися в мобільному додатку або через оператора), невикористані хвилини, гігабайти, SMS автоматично анулюються.

При покупці пакета з тарифом новим абонентом потрібна його активізація. Умови вказані у інструкції зі зворотного боку. Після приєднання користування тарифним планом відбувається безкоштовно протягом 4 календарних тижнів.