USIM-картка від Київстар Україна

USIM Київстар – це SIM -карта нового покоління. У неї більш досконалий захист від злому і копіювання, передбачена підтримка роумінгу в більш ніж 100 країнах усього світу. Також за допомогою USIM і сумісного телефону абонент отримує можливість користуватися високошвидкісним бездротовим інтернетом LTE від Kyivstar.

А як дізнатися, який тип SIM встановлено в телефоні зараз? І чи можна якось замінити стару СІМ на нову USIM?

Особливості USIM від Київстар

заміна sim на usim київстар

Ключові відмінності СІМ-карти нового покоління:

  • поліпшений захист від копіювання;
  • більше вбудованої пам’яті (для SMS-повідомлень і телефонної книги);
  • підтримка ЛТЕ (4G).

Для чого потрібно отримувати USIM від Київстар?

В першу чергу, щоб отримати можливість користуватися 4G в зоні покриття. СІМ старого покоління працюють тільки з 2G і 3G, тобто користуватися інтернетом на великий швидкості з такою картою абонент зможе тільки в містах (3G на низькій частоті в Україні не був запущений).

Перевірити швидкість інтернету Київстар

Як замінити SIM на USIM Київстар

Заміна SIM на USIM Київстар – безкоштовна послуга. Щоб отримати нову СІМ потрібно звернутися в компанію (будь-який центр обслуговування клієнтів) з паспортом. Протягом 5-10 хвилин буде готовий дублікат SIM. Потрібно лише встановити її в телефон, перевірити якість зв’язку і підключення до 4G, а після – зробити тестовий платний дзвінок.

Після активації нової СІМ, стара автоматично відключається. Умови обслуговування, використовуваний тариф і всі інші підключення послуги – зберігаються.

Для корпоративних клієнтів також передбачена можливість замовити доставку USIM (активація послуги тільки за заявкою від координатора, з яким і був завірений контракт між Київстар та підприємством). І навіть в цьому випадку послуга – безкоштовна, за доставку СІМ-карт платити теж не буде потрібно.