Архів. Пакет «Все разом Преміальний» від Київстар

У рамках тарифу Все разом преміальний на Київстар користувачам надається домашній інтернет, телебачення, мобільний зв’язок та одна Суперсила на вибір. На офіційній сторінці оператора можна вибрати відповідний додаток зі списку.

Умови у пакеті

Тарифний план разом преміальний від Київстар включає наступні послуги:

  • швидкість домашнього інтернету – 100 Мбіт/с;
  • у перші три місяці швидкість інтернету досягає 1 гігабайта – акція проводиться без додаткової оплати за умови, що абонент знаходиться в зоні покриття мережі;
  • 333 канали телебачення – додаткові функціонують 2 місяці після першого підключення;
  • відео-бібліотека – з постійним оновленням фільмів та серіалів

тарифний план все разом преміальний kyivstar

Абонентам надається можливість внести оплату на рахунок протягом тижня після завершення термінів використання тарифу. У разі пропуску щомісячної плати доступ до телебачення та інтернету не обмежується.

Користувачі протягом місяця користуються:

  • безлімітом інтернету;
  • безлімітним інтернетом у роумінгу у 27 державах на 6,5 тис. Мб;
  • дзвінками на номери абонентів Київстар без обмежень;
  • спілкуванням з абонентами, які перебувають за кордоном на 350 хвилин;
  • 350 СМС у межах України.

Після використання наданих хвилин підключається пакет на дзвінки на 10 хвилин за 5 гривень. Якщо забракло СМС, то за 10 одиниць у межах країни оплачується 5 гривень, за кордон – 10 гривень.

Вартість

Для первинної активізації тарифу Kyivstar на рахунку має бути не менше ніж 450 гривень. При першому підключенні тарифу нових абонентів після активації ціна послуги протягом 3 місяців становить 250 гривень.

У перший місяць приєднання оплата береться рівно за кількістю днів, що залишилися до кінця місяця. Обсяг послуг надається пропорційно до плати. Надалі оплачувати тариф потрібно кожне 1 число місяця, одночасно за всі послуги, включаючи домашній інтернет із мобільним зв’язком.

Якщо коштів на рахунку недостатньо, то за мобільні дзвінки – по 5 гривень за добу або 0,5 гривень за хвилину. За відсутності грошей неможливо користуватись послугами до поповнення поточного рахунку.

Як підключити тариф “Все разом преміальний”

Якщо Домашній Інтернет підключено, активізація тарифу проводиться через додаток Мій Київстар або номер 477*1. Для інших абонентів необхідно приєднатися до домашнього інтернету та включити тариф.