Домашній інтернет від Київстар – умови і вартість

Багато абонентів роблять свій вибір на користь підключення послуги «Домашній інтернет Київстар». Оператор пропонує вигідні умови для його використання, завдяки чому кожен користувач може вибрати найбільш прийнятний варіант тарифікації. Підключення і настройка домашнього інтернету від КС не викликають труднощів, за рахунок чого кожен клієнт оператора може оцінити якість зв’язку і швидкість з’єднання.

Як підключити послугу «Домашній інтернет»

настройка домашній інтернет київстар

Kyivstar надає послуги не тільки в столиці, а й по містах України, обслуговуючи понад 110 міст. Кожен абонент може отримати домашній інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Підключити домашній інтернет Київстар може кожен користувач безкоштовно. Щоб це зробити, потрібно звернутися із заявкою зручним способом:

 • Через офіційний сайт провайдера;
 • По гарячій лінії КС – 0-800-300-460;
 • Через офіційних представників компанії в своєму місті.

Необхідно буде уточнити, на який тип інтернету і тариф абонент розраховує, а також на наявність маршрутизатора.

Статистика та відгуки користувачів показали, що використання домашнього інтернету – один з найбільш вигідних варіантів забезпечення себе стабільним зв’язком і високою швидкістю. Забезпечується це за рахунок оптоволоконних кабелів.

Тарифи та вартість

У клієнтів є можливість скористатися будь-яким із запропонованих мобільним оператором тарифів:

 • Безлім 100. Вартість – 90 грн. У цей пакет включається тільки 1 місяць безлімітного використання інтернету.
 • Всі разом Плюс. Крім домашнього інтернету вміщує перелік послуг: безлімітні дзвінки на 1 місяць за номерами від Київстару, 60 безкоштовних хвилин на інші номери по Україні, 4 Гб мобільного інтернету. Коштує всього 140 гривень.
 • Всі разом Ігровий. Крім безліміту на інтернет і дзвінки по мережі клієнти також отримають 300 хвилин на інші номери, безліміт на мобільний інтернет, 300 смс, подарунки від World of Tanks. Коштує такий тариф 300 гривень.
 • Легкий Безлім. Умови, як на безліміт 100, але оплата складе в перші півроку 60 грн/міс, а після закінчення цього терміну – 120 грн/міс.

Крім згаданих опцій користувач може розраховувати і на додаткові послуги, включаючи статичний IP, інтернет ТВ, а також можливість тимчасово припиняти послугу без втрати коштів і без відключення від мережі аж до 180 днів. Вартість останньої опції – всього 10 грн. Якщо ж при несплаті відключений інтернет, клієнт на 7 днів має право скористатися «Тижнем довіри». Послуга відновлюється до отримання абонплати без додаткових витрат з боку клієнта.

Підключити будь-який з тарифів, активувати конкретні опції можна через додаток або особистий кабінет на сайті Київстар.

Як налаштувати домашній інтернет Київстар

Залежно від певних чинників потрібно буде визначитися з типом маршрутизатора, типом операційної системи. Київстар пропонує користувачам наступні модеми Wi-Fi:

 • Роутер. Користувач отримує бездротовий маршрутизатор за 300 грн (оплату здійснювати потрібно відразу). Далі користувач від Київстар отримує знижку в 20 грн/міс на абонплату на 15 місяців. Тобто отримання роутера за такою схемою окупається дуже швидко. Швидкодія пристрою становить 300 Мб/с. Працює пристрій при діапазоні в 2,4 ГГц.
 • Роутер PRO. Київстар надає власний фірмовий маршрутизатор ціною в 1000 грн, а також знижку, що дозволяє в підсумку окупити апарат – 25 грн/міс на 20 місяців. Пристрій за фактом обходиться клієнтові компанії всього в 500 гривень. Його швидкість становить 1200 Мб/с, до нього можна підключати інші пристрої, а робота проходить в двох діапазонах – 2,4 і 5 ГГц.

При наявності власного маршрутизатора користувачеві за заявкою надаються необхідні настройки віддалено. Якщо роутера немає, то майстри техпідтримки прийдуть і самостійно все встановлять. Якщо ж він є, то настройки висилаються та встановлюються віддалено. Щоб налаштувати домашній інтернет Київстар, потрібно:

 • Зайти на сторінку подачі заявки про підключення послуги https://kyivstar.ua/uk/support/settings/homeinternet.
 • Ввести потрібні дані в анкеті на сайті про параметри моделі роутера і операційної системи.
 • Натиснути кнопку «Отримати настройки».
 • Після відкривається сторінка, де вказані методи підключення роутера до мережі і налаштування.

Покрокова інструкція не викличе труднощів, якщо користувач в початковій анкеті введе правильні дані комп’ютера і маршрутизатора.

поповнити домашній інтернет київстар

Способи оплати послуги

Оплата домашнього інтернету Київстар здійснюється:

 • Через магазин «Київстар»;
 • Віддалено за допомогою карти;
 • Через додаток Київстар;
 • В особистому кабінеті КС;
 • В терміналі.

Будь-який з методів дозволяє швидко оплатити і отримати доступ до інтернету. Але варто враховувати, що може стягуватися комісія за поповнення рахунку.

Куди дзвонити якщо не працює домашній інтернет Київстар

Якщо немає домашнього інтернету Київстар, користувачеві варто звернутися в службу технічної підтримки. В першу чергу оператори перевірять віддалено, чи є на лінії неполадки і чи вистачає коштів на балансі для користування послугою. Якщо ж з їх боку неполадок немає, вони підкажуть варіанти вирішення або надішлють майстра для виявлення і усунення проблеми з домашнім інтернетом від КС.