Архів. Тариф «Все разом Максимум» від Київстар

Абоненти, які активно користуються всім спектром послуг мобільного зв’язку, відмінно підійде тарифний план Все разом Максимум від Kyivstar. За загальну абонплату клієнт щомісяця отримує безлімітний інтернет, і 300 хвилин для дзвінків за кордон, на інші мережі. Також у рамках тарифу є можливість підключити безкоштовно «Суперсилу».

Умови пакету Все разом Максимум

Оновлено у 2024 році

Пакет Все Разом Максимум відноситься до передплачених тарифних планів. За фіксовану абонплату абонент щомісяця отримує:

  • безлімітні дзвінки на номери Київстар;
  • 300 хвилин для дзвінків на інші номери по Україні та за кордон (в обмежений перелік країн);
  • безлімітний швидкісний інтернет (на максимально доступній швидкості в мережах LTE, «роздавати» трафік також можна без додаткових витрат).
  • 300 SMS по Україні.

І на додаток до цього він може безкоштовно підключити статичну IP-адресу (наприклад, для організації домашнього сервера).

Також якщо абонент користується домашнім інтернетом від «Київстар», то йому автоматично збільшать швидкість доступу до 1 Гбіт/с без збільшення абонентської плати.

Опція доступна лише при своєчасній оплаті пакета послуг.

тарифний план все разом максимум київстар

На даний момент тарифний план “Все разом Максимум” переведений оператором до Архіву. Він закритий для переходу та нових абонентів.

Вартість

Вартість використання тарифного плану – 350 гривень на місяць. При цьому перші 90 днів щомісяця надається знижка у 150 гривень, але лише за умови, що абонплату було знято вчасно.

Акція поширюється на всіх абонентів: і тих, хто вже користується послугами Київстар і тих, які мігрують від іншого оператора.

Як підключити тариф «Все разом Максимум» від Київстар

Підключити тарифний план можуть абоненти передплаченого зв’язку. Доступні варіанти:

  • у найближчому магазині оператора підписати договір;
  • скористатися системою «Мій Київстар » (заявку можна подати навіть у мобільному додатку);
  • придбати нову SIM-картку, за якою цей тарифний план підключається автоматично.

Даний план ідеально також підійде тим, у кого немає можливості підключити дротовий інтернет вдома. Можна отримати додаткову СІМ-карту для планшета або USB-модему, підключити її до комп’ютера та користуватися Інтернетом LTE без додаткових плат. Єдиний нюанс: після вичерпання ліміту 2 гігабайти за добу швидкість доступу знижується до 0,8 Мбіт/с (в рамках «сумлінного використання ресурсів оператора»).