Послуга «Статична IP-адреса» від Київстар

Послуга «Статична IP від Київстар» дозволить абонентам користуватися «Домашнім інтернетом» з фіксованою IP-адресою, який не змінюється при перепідключенні до мережі.

Вартість і умови

послуга статичний ip київстар

Ціна послуги – 30 гривень на місяць. Але для абонентів, які обслуговуються на умовах тарифних планів «Wi-Fi for Business 100» і «WiFi for Business 200», послуга надається автоматично, активувати її або подавати окрему заявку для цього не буде потрібно.

Після підключення абоненту призначається постійна IP (вибрати адресу самостійно не можна, система її надає автоматично). У перший місяць абонплата списується не в повному обсязі, а лише за ту кількість днів, що ще залишилися.

Абонентам, які обслуговуються на умовах тарифу «Домашній інтернет Контракт», підключення послуги недоступно.

Як підключити постійну IP Київстар

Є кілька способів підключення послуги:

  • скористатися сервісом самообслуговування «Мій Київстар» і через нього подати заявку;
  • зателефонувати за номером 460 з мобільного, за яким закріплений особовий рахунок «Домашній інтернет», і, слідуючи підказкам автовідповідача, активувати послугу;
  • звернутися особисто до найближчого представництва Kyivstar.

Активація послуги виконується тільки в тому випадку, якщо на особовому рахуноку абонента є достатня сума для її оплати (30 гривень або більше).

Переваги послуги

Без даної послуги абоненту при кожному підключенні до мережі провайдер призначає нову публічну IP з переліку вільних (це називається DHCP-варіанті підключення). Якщо ж використовувати «білу IP» на Київстар, то це дозволить:

  • дистанційно підключатися до комп’ютера або домашнього сервера;
  • встановити веб-сервер (на якому буде розташовано доступний для інших користувачів інтернету веб-сайт).

І якщо у користувача «біла» IP, то до нього буде більше довіри при використанні пошукових сервісів. Тобто йому не буде потрібно вводити «капчу», його з меншою часткою ймовірності заблокують. А ще листи, які відправляються з електронної пошти, точно не потраплять в папку «Спам» одержувача – корисно для веб-майстрів.

У підсумку: послуга «Статична IP» дозволить отримати персональну IP-адресу при використанні «Домашнього інтернету Київстар». Переважно це потрібно для вирішення корпоративних завдань, так що в ній можуть бути зацікавлені клієнти, які є юридичними особами.