Тарифний план “Ваш Преміум” на Kyivstar

Новий тариф “Ваш преміум” від Київстар надає 11 ГБ інтернету, безліміт всередині мережі та роумінг за кордоном. Абоненти зі стажем переходять на цей план безкоштовно, а нові можуть скористатися акцією “Бізнес-Старт” зі знижками, починаючи з другого місяця обслуговування.

Як підключити пакет “Ваш преміум”

Нові клієнти мережі можуть вибрати тариф лише зі своїми документами в салоні оператора.

Бізнес-абоненти мають можливість безкоштовно змінити тарифний план у магазинах, через додаток або за телефоном 477, зв’язавшись з живим оператором.

Якщо підключити тарифний план “Ваш преміум” на Київстар, то невикористані ліміти анулюються. Також абоненти можуть перемикатися на пакет за допомогою послуги “Міграція“. Клієнти інших українських операторів зберігають номер телефону.

тарифний план ваш преміум kyivstar

Для бізнесу можна скористатися акцією – безкоштовним перенесенням, починаючи з другого місяця обслуговування.

Умови тарифу

Тариф «Ваш преміум» пропонує на вибір 2 «Суперсили» і включає:

  • мобільний інтернет об’ємом 11000 МБ;
  • безліміт на номери Kyivstar та дзвінки за рубіж;
  • також абонентам доступні 1500 хвилин та 300 SMS по Україні.

Додаткові пакети даних, дзвінків та повідомлень тарифікуються під час використання та діють протягом доби.

Ціна першої секунди дорівнює вартості хвилини, а наступні періоди часу включені до оплати. Максимальна тривалість розмови за контрактом складає 7200 сек ± 5%, виклики на номери Київстар безлімітні, дзвінки іншим операторам мобільних мереж GSM/UMTS та на міські номери по Україні та CDMA. Для сталого зв’язку мережі 3G та 4G вимагають покриття та технічної доступності.

Тариф працює на всій території України, включає податки та збори, термін дії щонайменше 30 днів, Послуга «Просте ділове підключення» має обмеження, опис додаткових опцій доступний у розділі FAQ.

Умови «роумінг як вдома» дозволяють використовувати хвилини та SMS цього тарифу в Україні та 27 інших країнах, а також надають 11 000 МБ інтернету за кордоном.

Вартість

Пропоновані умови акції: 375 грн/міс перші 6 місяців, далі 750 грн /міс.

«Супер сила» включений у тариф без додаткової плати. Можна вибрати 2 послуги для другого телефону та персональний інтернет.

Країни, в яких діє тарифний роумінг

Послуга буде діяти в Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Португалії, Великій Британії.