Міграція на контракт Київстар і навпаки

Згодом вимоги абонентів до набору і обсягів послуг, формі і термінів оплати, інших умов обслуговування мобільного оператора змінюються, що робить особливо затребуваною послугу зміни типу обслуговування – міграцію на контракт Київстар або навпаки на передоплату. Дана опція доступна власникам будь-яких тарифів мобільного компанії Kyivstar, при цьому користувачеві надається можливість зберегти первинний номер телефону.

Як зробити перехід з контракту на передоплату

міграція на контракт київстар

Для здійснення переходу з контракту на передоплату користувачеві слід особисто звернутися в офіційний центр обслуговування КС або фірмовий магазин мобільного оператора.

Для оформлення послуги переходу необхідно надати затверджений Київстар пакет документів, що підтверджує особу звертається. Подати заявку може як сам власник номера, так і його представник (родич, друг, керівник компанії і т.д.).

Головна умова переходу на передоплату: послуга доступна тільки тим абонентам, які користуються послугами оператора понад 6 місяців поспіль.

Ціна переходу на передоплату становить 26,56 гривень (оплачується при підтвердженні заявки).

В результаті абонент зможе використовувати всі опції, що надаються оператором в знеособленої формі. Не відповідають цим вимогам послуги будуть відключені.

Переваги і недоліки

Основними вигодами контрактної форми обслуговування є:

  1. великий вибір доступних тарифів з гнучкими і лояльними умовами обслуговування і широким діапазоном підключених опцій;
  2. можливість внесення коштів на оплату обслуговування (абонплати) частинами;
  3. доступ до післяплати послуг: опція надається зараз, а її оплату абонент здійснює пізніше;
  4. підвищена безпека при використанні фінансових програм, порталів, сервісів;
  5. надання спеціальних пільг і бонусів за здійснення переходу;
  6. можливість підключення замість базового бізнес-тарифу.

Головним недоліком контракту є необхідність укладення договору. Дана обставина не подобається багатьом абонентам, які віддають перевагу знеособленому обслуговуванню і оформленню послуги мобільного оператора.

Як перейти з передоплати на контракт Київстар

Алгоритм переходу на контракт від Київстар з передплаченої форми обслуговування на контрактну є аналогічним процесу зміни контракту на передоплату: послуга надається тільки в офіційних центрах і салонах Київстар, при наявності обов’язкового пакета документів.

Але є і альтернативний спосіб зробити перехід в онлайн режимі (доступно тільки в додатку Мій Київстар). Для користування послугою онлайн переходу на контракт або передоплату потрібно бути клієнтом українського банку, який входить до системи BANKID.

Для здійснення переказу клієнта на контрактну форму обслуговування необхідно буде укласти договори, тобто реєстрація користувача і надання ним своїх персональних ідентифікаційних даних.