Архів. Тариф «Ваш Оптимум» Київстар

Представлений ще у листопаді тарифний план Ваш Оптимум від Київстар відноситься до категорії передплачених. Тобто за фіксовану плату абонент щомісячно отримує набір послуг і для дзвінків, і для LTE-інтернету, а також безкоштовні SMS-повідомлення як у мережі Kyivstar, так і на інші мобільні по Україні. Також у рамках цього тарифу клієнт може підключити «Суперсилу» – додаткову безкоштовну послугу на вибір.

Послуги у тарифному плані

Оновлено у 2024 році

Перелік передплачених послуг, який за замовчуванням включає тариф Київстар Ваш Оптимум:

  • безлімітні дзвінки на Київстар;
  • безлімітний інтернет LTE (3G, GSM) на максимально доступній швидкості (тобто абоненту надають пріоритет у використанні трафіку);
  • мобільний інтернет у роумінгу (27 країн) – 3,5 Гб
  • 200 хвилин для дзвінків на решту номерів, включаючи міські та закордон (в обмежений перелік країн);
  • 200 SMS.

Також компанія дає можливість у рамках послуги «Суперсила» безкоштовно отримати додатковий сервіс.

Наприклад, «домашній інтернет» (тільки за наявності технічної можливості у місті проживання абонента).

Або «Київстар ТВ» (використовується пакет «базовий», що включає як онлайн-телебачення, так і доступ до медіатеки).

тарифний план ваш оптимум київстар

Абонплата

Щомісячна ціна для використання цього тарифного плану — 250 гривень на місяць (за 30 днів). Якщо ж на рахунку залишається недостатньо грошей для абонплати, то абонент отримує добовий набір послуг лише за 10 гривень (не включає дзвінки на інші мережі, а також безкоштовні SMS-повідомлення).

Ще варто відзначити, що в рамках тарифного плану можна отримати додаткову картку для планшета. І використовувати на кількох пристроях єдиний пакет передплачених послуг.

Можливість підключення та переходу на «Ваш Оптимум»

Активація цього тарифу можлива лише для контрактних абонентів. Тобто необхідно особисто прийти до магазину Київстар, підписати договір обслуговування. Абоненти , які вже мають контракт з оператором, можуть перейти на тарифний план через систему «Мій Київстар». Те саме стосується тих клієнтів, які обслуговуються поки що в інших операторів.

Тобто можна скористатися послугою «міграція» для отримання номера Kyivstar. Плата за перехід не стягується. Вигідно цей тариф використовувати тим, хто може підключити домашній інтернет від даного провайдера (поки що це доступно тільки для мешканців багатоквартирних будинків).