Тарифний план «Ваш максимум» (для бізнесу) від Київстар

Вигода тарифного плану ваш максимум на Київстарі полягає у можливості вибрати та підключити 2 Суперсили. На офіційній сторінці оператора міститься докладна інформація про доступні доповнення. Якщо користувач вже підключив суперсилу “персональний інтернет”, то він може вибрати ще одну.

Умови

У тарифі ваш максимум від київстар вказані такі можливості:

  • безліміт мобільного інтернету;
  • обсяг 21,97 гігабайт мобільного інтернету при використанні в роумінгу;
  • дзвінки абонентам Київстар без обмежень;
  • спілкування на 3,5 тис. хвилин із абонентами, які перебувають за кордоном, повний перелік держав вказано на офіційній сторінці постачальника стільникових послуг;
  • триста SMS повідомлень.

тарифний план ваш максимум kyivstar

Після закінчення хвилин, наданих у рамках тарифу, вартість на дзвінки інших операторів України та стаціонарні телефони – по 1,5 гривні за хвилину. СМС країною – пакети по 10 штук за 3 гривні.

Вартість

За перший місяць обслуговування Kyivstar стягує 1,5 тисячі гривень – оплата проводиться в день підключення. Починаючи з другого місяця, плата береться щодня в рівних частинах, відповідно до кількості діб у календарі.

Ціна є актуальною для номерів, на які не підключені додаткові послуги або акції. Поповнення проводиться через додаток Мій Київстар, офіційний сайт оператора без додаткової комісії.

Як перейти/підключити пакет “Ваш максимум”

Нові абоненти можуть приєднатися до тарифу для бізнесу у зоні обслуговування компанії, звернувшись до магазину з документами. Зміна тарифного плану на актуальний також проводиться у торгових точках компанії або через додаток Мій Київстар, дзвінок на короткий номер 477. Зміна тарифу відбувається безкоштовно.

Усі невикористані хвилини, гігабайти, СМС із попереднього тарифного плану обнуляються, а не переходять на новий тарифний план. Користувачі, які перебувають на передплачених контрактах, можуть провести перехід через послугу Міграція або співробітниками представництва підприємства.

Абоненти інших українських операторів стільникового зв’язку можуть скористатися пропозицією переходу разом зі своїм номером телефону. Також користувачі, що вперше прийшли в компанію, мають доступ до акції з Бізнес-старту. Після підключення оплата за послугу провадиться з другого календарного місяця.