Архів. Тарифний план Київстар «Ваш Комфорт»

Вперше всі пакети, що належать до тарифу, нараховують у таких випадках:

  • Якщо клієнт щойно увійшов до абонентів Київстар або в нього був тариф передоплати – у разі нарахування обсягів відбувається відразу.
  • Якщо абонент вже мав контракт із Київстаром – у такому разі нарахування обсягів відбувається 1-го числа.

Потім нарахування всіх пакетів за тарифом відбувається 1-го числа кожного місяця. Вони діють до останнього дня кожного місяця. ГБ, SMS та хвилини, які не були використані, підлягають ануляції.

Умови тарифу “Ваш Комфорт”

Оновлено у 2024 році

  • Інтернет – безлім.
  • Дзвінки на номери Київстару – безлім.
  • Інтернет у роумінгу (27 країн) – 5 Гб
  • Дзвінки на інші мобільні та стаціонарні українські номери, а також за кордон (італійські, польські, російські, чеські, німецькі, ізраїльські, узбекистанські, канадські, американські, індійські та китайські номери) – 300 хв.
  • СМС на українські номери – 300 повідомлень.

При використанні всіх передбачених тарифом хвилин дзвонити на мобільні українці (крім Київстар) та стаціонарні українські номери можна за ціною 1,5 грн. за 1 хв.

тариф ваш комфорт київстар

При використанні всіх СМС, що входять до тарифу:

  • СМС у межах України – 3 грн. за пакет (10 повідомлень).
  • СМС за кордон – 10 грн. за пакет (10 повідомлень).
  • ММС у межах Київстар – 3 грн. за пакет (10 повідомлень).

Суперсили надаються без додаткової оплати. Суперсила є послугою, яка входить у тариф і не вимагає додаткової оплати. 1 Суперсила вже є у тарифі. Це Домашній Інтернет.

Трафік інтернету за тарифом дається за необмеженої швидкості, межа становить 60 ГБ. При використанні протягом місяця 60 ГБ після цього інтернет надається на швидкості максимум 0,8 Мбіт на секунду.

Оператор не встановлює обмежень на користування інтернетом. Тариф передбачає безліміт.

Швидкість обмежується лише у випадку, коли за місяць використано понад 60 ГБ інтернету. Але потім немає оплати окремо за МБ, безліміт зберігається.

Плата за пакет послуг

Для підключення цього тарифу передбачено зняття 350 гривень із рахунку. Потім плату оператор знімає щодня у рівних частинах протягом місяця. За недостатньої суми на мобільному рахунку на день оплати можна й надалі здійснювати дзвінки, використовувати інтернет та СМС, а заплатити за все пізніше без комісій. Поповнення рахунку можливе через сайт Київстар або “Мій Київстар“. Комісія при цьому не стягується.

Як підключити “Ваш Комфорт”

Для тих, хто вже є абонентом Київстар за передоплатою, є можливість переходу на цей тариф шляхом використання послуги “Міграція” з подальшим отриманням пакету за зниженою вартістю – 150 грн. за 1 місяць. У разі переходу на договірні умови з припейду у абонента зберігаються його номер та послуги, що були підключені (за умови їхньої доступності на даному тарифі).

Для тих, хто вже є абонентом Київстар з обслуговуванням згідно з договором, є можливість зміни тарифу в “Мій Київстар” або за допомогою дзвінка на 477*1 або шляхом відвідування реального магазину.

Абонентам, які використовують контрактні тарифи, доступне підключення Домашнього Інтернету. Достатньо зайти до реального магазину оператора.