Архів. Тарифний план « LOVE UA » від Київстар

На початку літа українцям став доступний новий тариф love 2022 від Київстар з великим обсягом мобільного інтернет-трафіку та збільшеною кількістю безкоштовних хвилин. Компанія Kyivstar запропонувала вигідніші умови для діючих абонентів, які люблять свою країну та бажають їй процвітання.

Оператор додав безкоштовних хвилин у всі мережі, збільшив кількість гігабайт для більш комфортного користування месенджерами та серфінгу в інтернеті.

тариф love ua київстар

Умови пакету LOVE UA (передплата)

Оновлено у 2024 році

Пакет включає 12 Гб мобільного інтернет-трафіку, 1200 хвилин у всі мережі, та 2 Гб інтернету в роумінгу. Для бажаючих скористатися пропозицією компанія підготувала приємний сюрприз – можливість використовувати без додаткової плати одну із «суперсил»:

  • 5 Гб додаткового інтернет-трафіку;
  • +300 хвилин розмови з абонентами Київстар, інших мереж, включаючи міські номери;
  • 100 СМС-повідомлень по Україні;
  • додаткова SIM -карта для планшета чи телефону;
  • підключення послуги “Відео на ходу”;
  • +50 хвилин для спілкування із закордонними абонентами;
  • роумінг із бонусами;
  • статичний IP;
  • послуга “Гігабіт”.

Люди, які побажали перейти на новий ТП, можуть прочитати відгуки про тариф love від Київстар на цій сторінці, щоб оцінити його переваги.

На окрему увагу заслуговує «суперсила» «Відео на ходу», яка дозволяє використовувати затребувані відеосервіси без урахування трафіку (YouTube, Netflix, Apple TV та ряд інших).

На даний момент тарифний план “LOVE UA” переведено оператором до Архіву. Він закритий для переходу та нових абонентів.

Вартість

Підключити пакет можуть абоненти «Київстар» на додаток до інших тарифів («Твій», «Ваш», «ВСЕ РАЗОМ»). Як додаткове рішення «LOVE UA» обійдеться клієнту оператора в 150 гривень щомісяця. Пропозиція доступна для користувачів тарифних планів із передоплатою. На «ВСЕ РАЗОМ LOVE UA» встановлена ціна 200 гривень на місяць.

Кому підійде тариф

Усі користувачі можуть підключитися до тарифного плану «Київстар LOVE UA» із встановленою абонентською платою. Для них діють загальні умови та ціни. Послуга доступна бізнес-абонентам, які за невелику суму можуть отримати ще більше трафіку та безкоштовних хвилин.

Як перейти/підключити тариф LOVE UA

Підключити тариф I love Ukraine можна за допомогою сервісного номера 477. Після виконання інструкції користувачам стануть доступні додаткові хвилини, гігабайти, бонуси, які входять до переліку послуг. Для підключення тарифного плану можна використовувати і додаток самообслуговування Мій Київстар.