Тарифи та пакети Київстар ТБ

Мобільний оператор надає послуги інтерактивного телебачення, дає доступ до трьохсот каналів, бібліотеки з тисячами кінофільмів, шоу та серіалів у найкращій якості Full HD. Розміщений контент від міжнародних чи українських телеканалів є цілком легальним, відповідає смакам користувачів різних вікових категорій.

Пакети Київстар ТБ на відміну від супутникового, аналогового телебачення характеризуються такими перевагами:

 • високоякісним зображенням;
 • одночасною прив’язкою п’яти гаджетів на один обліковий запис;
 • можливістю перегляду різного контенту на 3 пристроях одночасно, без втрати якості;
 • відсутністю залежності сигналу від погодних умов;
 • наявністю двадцяти тисяч кінофільмів, шоу, серіалів у бібліотеці.

Функціонал «паузи» в ТБ Kyivstar дозволяє зробити зупинку прямого ефіру, за відсутності часу пізніше можна переглянути архів передач, що пройшли.

Тариф «Базовий»

Підходить для абонентів, які вважають за краще використовувати всі доступні переваги стільникового зв’язку: не тільки телефонні дзвінки, а й перегляд потокового відео з подорожей інтернет-сторінками.

Тариф коштуватиме 120 гривень на місяць, користувачеві пропонується перегляд 267 каналів.

У бібліотеці фільмів та серіалів у вільному доступі перебуває 5 тисяч одиниць. Протягом 2 місяців для нових абонентів відкрито доступ до всього контенту.

київстар тб базовий

«Сімейний»

Пакет Сімейний Київстар ТБ перші три місяці коштує 120 гривень, надалі послуга підвищується до 150 гривень щомісяця.

Провайдер надає:

 • 355 каналів із різними тематиками;
 • можливість перегляду телепередач у записі, перемотування ефіру на початок, паузи трансляції;
 • онлайн-кінотеатр з 18 тисячами каналів як «high definition».

До кожного фільму є окремий блок рекомендацій, для окремих стрічок є вибір субтитрів, аудіодоріжок.

“Преміум HD”

Преміальна лінійка коштуватиме 150 гривень на місяць за квартал, потім вартість збільшиться до 200 гривень щомісяця.

Постачальник послуг надає доступ:

 • до 396 каналів різної тематичної спрямованості;
 • перегляду телеканалів у записі;
 • зупинення ефіру або перемотування на перші хвилини трансляції;
 • відеобібліотеці з 20 тисячами кінострічок у «high definition» якість.

До фільмів додається короткий опис із рекомендаціями, користувач може вибирати аудіодоріжку та субтитри.

Лінійка «Все разом Оптимум + ТБ» та Максимум + ТБ

Тариф “Все разом” поєднує послуги телебачення, домашнього інтернету з мобільним зв’язком. Для підключення лінійки потрібна сім-карта Київстар з активним номером.

Тариф Все разом Оптимум + ТБ пропонує наступний набір:

 • доступ в інтернет зі стільникового телефону – 25 Гб;
 • безлімітна кількість дзвінків усередині мережі;
 • безкоштовні 200 хвилин розмов з польськими, італійськими, російськими, німецькими, чеськими, узбецькими, ізраїльськими, американськими, канадськими, китайськими, індійськими та українськими операторами зв’язку;
 • 200 смс-повідомлень на номери будь-якого оператора країни;
 • домашній доступ до мережі зі швидкістю 100 Мб/сек (перевірити швидкість);
 • Київстар ТБ з доступом до 200 каналів.

Після приєднання до тарифу у користувача з’являється доступ до використання:

 1. Державних додатків МОЗ, ДІЯ, me. Програми допомагають швидко працювати із документацією.
 2. Безкоштовні освітні ресурси без використання основного трафіку. Абоненти можуть переглядати Всеукраїнську школу онлайн, Вікіпедію, Смарт Київстар, курси Coursera, займатися моніторингом даних з Prometheus та ін.
 3. Соціальних мереж та месенджерів через безліміт. Користувачеві не доведеться хвилюватися про трафік, що закінчився в невідповідний час, спілкування з колегами та друзями проходить без обмежень.
 4. Перегляд відео. Тариф дозволяє вивчати візуальний контент на Ютубі, Дісней, 1+1 відео, Епл ТБ, Амазон відео та інші без обмежень.

Абонентська плата за користування лінійкою береться щомісяця, першого числа. За телебачення із додатковими каналами доведеться платити по 300 гривень щомісяця.

У перші місяці для нових абонентів діє акція з оплатою послуг за 100 гривень на місяць. У перші 30 днів плата стягується за фактичне використання зв’язку, час до приєднання тарифу не враховується. Продовжити пільговий період неможливо.

Офіційний додаток мобільного оператора дозволяє перевіряти залишки послуг за тарифом, кількість грошей, що залишилися на рахунку. При дзвінках до інших країн діють безкоштовні 200 хвилин, після їх закінчення включається стандартна ціна на міжнародні розмови.

Перехід на новий пакет послуг оформляється через офіційний сайт провайдера або за допомогою програми. Для активації лінійки необхідно зробити перший внесок у розмірі 300 гривень.

Тариф Все разом Максимум + ТБ має свої нюанси та пропозиції:

 • вихід в інтернет здійснюється у будь-якій точці без обмежень;
 • на внутрішньомережеві розмови відсутній ліміт – всі дзвінки безкоштовні;
 • розмови з польськими, італійськими, російськими, німецькими, чеськими, узбецькими, ізраїльськими, американськими, канадськими, китайськими, індійськими абонентами обмежені 300 хвилинами, те саме правило стосується розмов з іншими українськими операторами зв’язку;
 • підключення до мережі Смарт ТБ дає доступ до 300 каналів на високій швидкості;
 • вартість тарифу дорівнює 400 гривням на місяць, оплата знімається кожного першого числа;
 • у перші три місяці плату знижено до 200 гривень для нових абонентів та тих, хто захотів перейти з іншого тарифного плану;
 • при початковому періоді використання послуги платити потрібно за дні, за яких вона використовувалася.

На дзвінки будь-якому оператору України дається три пакети, кожний по три хвилини. Після їх використання вартість розмова коштуватиме 3 гривні за пакет. Плата за додаткові послуги стягується виключно за умови їх застосування. Вигода тарифу Максимум+ТБ очевидна, що підтверджують відгуки користувачів.

як відключити пакет київстар тб

Тематичні пакети

Тематичні підбірки телеканалів зручні у використанні, дозволяють вибрати набір під смак будь-якого абонента. Постачальники послуг пропонують пакети різної спрямованості від фільмів для дорослих до дитячого телебачення, спочатку надається знижка за використання. Підписка на них продовжується в автоматичному режимі, з щомісячним списуванням грошей за набори, що надаються.

КіноХіт HD

Включає канали, які транслюють найкращі художні кінострічки. Пакет дозволяє входити до онлайн-кінотеатру, бібліотека якого складається з кількох тисяч популярних фільмів. Користувачеві пропонується вибір за його особистими уподобаннями, підключити КіноХіт HD можна у будь-який час.

Дорослий

Дорослі канали призначені для повнолітніх абонентів. Пакет складається з сучасних та ретро-стрічок, фільмів за участю світових порнозірок.

При підключенні абонент отримує повідомлення про необхідність обмеження перегляду для дітей, особливо, якщо в межах послуги використовується кілька пристроїв одночасно.

Cine +

Тематичний пакет із цілим каталогом кінокартин, випущених світовими кіностудіями. Стрічки різного часу та всіх напрямків включають комедійні, драматичні, фантастичні фільми. У програмі є мультфільми, останні новинки з кінофестивалів, класика різних жанрів.

Як підключити/відключити пакет Київстар ТБ

Для реєстрації та перегляду телебачення необхідно виконати кілька кроків:

 • встановити програму або віджет на пристрій;
 • увійти в систему за допомогою телефонного номера – з лівого боку в меню знаходиться пункт “увійти до профілю”, потім потрібно зробити перехід у розділ “увійти”;
 • потім вводиться номер телефону, на мобільний прийде смс-повідомлення з кодом, який вводиться в спеціальну графу.

Перевірити успішність завершення процедури можна в підрозділі «активні послуги», що знаходяться в особистому кабінеті користувача.

При необхідності можна вимкнути пакет Київстар ТБ. Для виконання завдання застосовується один із наведених нижче способів:

 • через підтримку постачальника послуг – дзвінок на 466 дозволить здійснити деактивацію через оператора;
 • через автоматичну систему – зателефонувавши 477*760, достатньо виконувати дії відповідно до голосових підказок;
 • за допомогою мобільного додатка або через особистий кабінет на офіційній сторінці оператора зв’язку.

Постачальник послуг надає можливість окремого вимкнути пакет із тематичною спрямованістю. Абоненту достатньо скористатися одним із зазначених методів та позбутися непотрібного доповнення.