Архів. Київстар Смарт тариф – умови і ціна

Найбільш бюджетним зі всієї лінійки тарифів є Smart Kyivstar. Абоненти отримують не просто безлімітне спілкування всередині мережі Kyivstar, але також додаткові хвилини, інтернет-трафік і СМС.

Як підключити тарифний план Smart

тариф смарт київстар

Важливо! Тарифний план перенесено оператором до архіву. Підключитись/перейти на нього неможливо. Для тих, хто вже був на тарифі «Smart», компанія надасть нові умови або подібний тариф для переходу.

Для швидкого і простого підключення тарифного плану Смарт Київстар контрактної пропозиції існує кілька простих способів:

  • абонентам потрібно перейти на контрактну основу за допомогою спеціального сервісу Міграція. Таким чином, можна буде отримати акційну ціну на перший місяць. Номер телефону при оформленні офіційної угоди буде збережений, як і всі активні послуги, якщо вони можливі для контрактного тарифу.
  • Клієнти мобільного оператора, які використовують послуги за контрактом, зможуть змінити тарифний план за коротким номером 477*1 або через спеціальний мобільний додаток Мій Київстар.
  • Користувачі інших операторів мобільного зв’язку можуть підключити пропозицію від КС, зберігаючи власний номер або використавши будь-який новий. У першому випадку потрібно скористатися опцією MNP, а в другому – відвідати найближчу філію Київстар з паспортом і придбати там стартовий пакет.

Абонплата з клієнтів компанії Київстар у даному випадку списується тільки після подключення кожен місяць. Потім вона зніматися буде щодня однаковими частинами, виходячи з їх кількості в місяці. За використання в середньому стягується по п’ять гривень на добу. Якщо рахунок своєчасно не поповнювати, то дзвонити або використовувати інші послуги оператора буде просто неможливо.

Вартість тарифного плану

Ціна пакету Смарт Київстар – 100 гривень на місяць (замість 150 грн), за перший місяць користування. При цьому в день знімається приблизно 5 грн. Таким чином, вартість тарифу цілком доступна.

Умови пакету Смарт від Київстар

Серед головних умов використання даного тарифного плану можна відзначити наступні:

Абонплата150 гривень на місяць,
а при використанні
пропозиції Простий
старт – 100 гривень
на місяць
Перегляд відео
з певних сервісів
без тарифікації
трафіку
Мобільний інтернет12 Гб
Дзвінки на будь-які
телефонні номери
в Україні та Італії,
Чехії, Німеччини,
Польщі та Росії
120 хв
СМС по Україні120 штук
Дзвінки всередині
мережі
безкоштовно
Підключення
домашнього
інтернету
безкоштовно
СІМ-карта з таким
самим номером
для планшетів
безкоштовно
Доступ до популярних
соціальних мереж
і мессенджерів
безкоштовно
Використання
музичних
порталів
безліміт
Використання
порталів
з іграми
безліміт
Mobile IDвсе у тарифі

Якщо всі нарахування були абонентом використані, тоді діє звичайна тарифікація:

  • Надання 100 Мб до десяти разів на день, підключення відбувається в автоматичному режимі за 10 гривень.
  • Пакет з десятьма СМС – 3 гривні за підключення.
  • Дзвінки на різні номери (крім мережі Київстар) і в окремі зарубіжні країни – 1,5 грн/хв.
  • Дзвінки в інші країни світу, за винятком Чехії, Росії, Німеччини, Польщі та Італії тарифікується згідно з опцією Світ на зв’язку базовий, якщо клієнт не користується якимись іншими послугами.

тарифний план смарт київстар

Користувачі даного контрактного тарифного плану отримують доступ до сервісу Kyivstar Go TV, за допомогою якого можна переглядати шістдесят безкоштовних каналів ТБ, а також до програми Київстар Футбол для любителів цього виду спорту.

Як перейти на тариф Смарт Kyivstar Україна

Для переходу на Смарт Київстар потрібно бути абонентом оператора на контрактній основі і заплатити 100 гривень. Також можна скористатися послугою «Міграція».

Найбільш просто здійснити перехід користувачам-контрактникам. Абонентам інших операторів і тарифів на передплатній основі доведеться трохи складніше. Адже їм потрібно або переходити до нового оператора зв’язку скориставшись послугою MNP, або оформляти повноцінний контракт на отримання стільникових послуг.