Архів. Тариф «Все Разом Ігровий» від Київстар

Тариф «Ігровий» Київстар – тарифний план від українського мобільного оператора, створений для абонентів, які співпрацюють на умовах передоплати і підключили послугу «Домашній інтернет». Тарифний план допомагає економити на послугах, а також відкриває доступ до спеціальних бонусів для шанувальників гри «Танки».

На даний момент тарифний план “Все Разом Ігровий” переведено оператором до Архіву. Він закритий для переходу та нових абонентів.

Умови тарифного плану «Ігровий»

тариф всі разом ігровий від kyivstar

Тарифний план доступний тільки абонентам, у яких є технічна можливість підключити домашній інтернет від мобільного оператора. Для уточнення технічної можливості достатньо зв’язатися з оператором за єдиним номером 466 і дочекатися зв’язку з оператором.

За єдину вартість користувач отримує доступ до послуг мобільного зв’язку та домашнього інтернету, при цьому загальна вартість послуг знижується на 50 гривень.

(Update від 2022 року) Умови тарифного плану:

Дзвінки абонентів
мережі Київстар
Безлімітно
Мобільний
інтернет
Безлімітно
Зв’язок з
абонентами
інших українських
операторів і
дзвінки за кордон
Пакет з
300 хвилин
Доступ до
мобільного
інтернету на
швидкості 4G
Безлімітно
СМС
по Україні
300 штук
на місяць
Домашній
інтернет на
швидкості
до 100 мб/сек
Безлімітно

Вартість

Послуги мобільного зв’язку і домашній інтернет оплачуються одним платежем, ціна тарифу Ігровий від Kyivstar протягом перших трьох місяців після підключення – 300 гривень. Після закінчення пільгового періоду – 350 гривень на місяць.

При необхідності абоненти оператора можуть активувати послугу «Тиждень довіри».

Вона дає можливість відстрочити внесення платежу за тарифом на 7 днів без додаткової плати. Для замовлення послуги наберіть на телефоні *461# і натисніть на кнопку виклик.

Перезавантажте смартфон і роутер для відновлення доступ в мережу.

Як підключити пакет «Все Разом Ігровий»

Доступ до тарифу «Все Разом Ігровий» є тільки у абонентів мобільного оператора, у яких також підключений домашній інтернет. Щоб перейти на тарифний план, скористайтеся одним із способів:

  1. Перейдіть по посиланню https://kyivstar.ua/uk/igrovyi, ознайомтеся з умовами тарифного плану і клацніть на кнопку «Замовити тариф». Заповніть зворотну форму, дочекайтеся дзвінка від оператора, який допоможе вам активувати послугу.
  2. Авторизуйтесь в мобільному додатку «Мій Київстар» і подайте заявку на підключення самостійно.

Переконайтеся, що на особовому рахунку достатньо грошей для активації плану.

Бонуси від Wargaming

Основна фішка тарифного плану – спеціальні бонуси для шанувальників комп’ютерної гри «Танки»:

  1. Доступ до преміального аккаунту. Преміум активується автоматично і діє весь час, поки у вас активний тарифний план «Ігровий» без додаткової плати.
  2. Додаткова осередок для танка в ангарі.
  3. Преміальний танк VIII рівня Т-44-100 (У).
  4. Повністю навчений екіпаж з доданим навиком «Бойове братство».

Танк і навички екіпажу зберігаються і користувача навіть при переході на інший тариф. Всі бонуси додаються автоматично. Головна умова – аккаунт в «танки» і тарифний план повинні бути зареєстровані на один номер.