Тариф «Все Разом Ігровий» від Київстар

Тариф «Ігровий» Київстар – тарифний план від українського мобільного оператора, створений для абонентів, які співпрацюють на умовах передоплати і підключили послугу «Домашній інтернет». Тарифний план допомагає економити на послугах, а також відкриває доступ до спеціальних бонусів для шанувальників гри «Танки».

Умови тарифного плану «Ігровий»

тариф всі разом ігровий від kyivstar

Тарифний план доступний тільки абонентам, у яких є технічна можливість підключити домашній інтернет від мобільного оператора. Для уточнення технічної можливості достатньо зв’язатися з оператором за єдиним номером 466 і дочекатися зв’язку з оператором.

За єдину вартість користувач отримує доступ до послуг мобільного зв’язку та домашнього інтернету, при цьому загальна вартість послуг знижується на 50 гривень.

(Update від 2022 року) Умови тарифного плану:

Дзвінки абонентів
мережі Київстар
Безлімітно
Мобільний
інтернет
Безлімітно
Зв’язок з
абонентами
інших українських
операторів і
дзвінки за кордон
Пакет з
300 хвилин
Доступ до
мобільного
інтернету на
швидкості 4G
Безлімітно
СМС
по Україні
300 штук
на місяць
Домашній
інтернет на
швидкості
до 100 мб/сек
Безлімітно

Вартість

Послуги мобільного зв’язку і домашній інтернет оплачуються одним платежем, ціна тарифу Ігровий від Kyivstar протягом перших трьох місяців після підключення – 300 гривень. Після закінчення пільгового періоду – 350 гривень на місяць.

При необхідності абоненти оператора можуть активувати послугу «Тиждень довіри».

Вона дає можливість відстрочити внесення платежу за тарифом на 7 днів без додаткової плати. Для замовлення послуги наберіть на телефоні *461# і натисніть на кнопку виклик.

Перезавантажте смартфон і роутер для відновлення доступ в мережу.

Як підключити пакет «Все Разом Ігровий»

Доступ до тарифу «Все Разом Ігровий» є тільки у абонентів мобільного оператора, у яких також підключений домашній інтернет. Щоб перейти на тарифний план, скористайтеся одним із способів:

  1. Перейдіть по посиланню https://kyivstar.ua/uk/igrovyi, ознайомтеся з умовами тарифного плану і клацніть на кнопку «Замовити тариф». Заповніть зворотну форму, дочекайтеся дзвінка від оператора, який допоможе вам активувати послугу.
  2. Авторизуйтесь в мобільному додатку «Мій Київстар» і подайте заявку на підключення самостійно.

Переконайтеся, що на особовому рахунку достатньо грошей для активації плану.

Бонуси від Wargaming

Основна фішка тарифного плану – спеціальні бонуси для шанувальників комп’ютерної гри «Танки»:

  1. Доступ до преміального аккаунту. Преміум активується автоматично і діє весь час, поки у вас активний тарифний план «Ігровий» без додаткової плати.
  2. Додаткова осередок для танка в ангарі.
  3. Преміальний танк VIII рівня Т-44-100 (У).
  4. Повністю навчений екіпаж з доданим навиком «Бойове братство».

Танк і навички екіпажу зберігаються і користувача навіть при переході на інший тариф. Всі бонуси додаються автоматично. Головна умова – аккаунт в «танки» і тарифний план повинні бути зареєстровані на один номер.