Kyivstar Go TV – серіали та фільми в додатку

Однією з основних тенденцій сучасного цифрового ринку є все більше підвищення частки мобільного трафіку, пов’язане, в першу чергу, зі збільшенням обсягів завантаження та переглядів з мобільних пристроїв різних відео і аудіо файлів.

Ведучий мобільний оператор України пропонує своїм абонентампідключити Київстар Го ТВ на Смарт ТВ і скористатися новою послугою, яка є новинкою серед пропозицій послуг стільникового зв’язку в країні – доступом до високоякісного і ліцензованого стрімінг-сервису – Kyivstar Go TV.

Що являє собою сервіс Київстар Го ТВ

kyivstar go tv на телевізорі

Новий для українських користувачів стімінг-канал дозволяє переглядати улюблені фільми, спортивні трансляції, передачі, кліпи тощо не тільки з телевізора, комп’ютера або ноутбука, але і по мобільному девайсу, за допомогою спеціального додатка. Портал був створений національним оператором зв’язку в партнерстві з відомим сервісом для онлайн-перегляду фільмів, спортивних трансляцій і ТБ – MEGOGO.

Київстар Го ТВ представляє особливу стімінговую платформу, на якій абонентам Київстар доступні для перегляду в хорошій якості і на високих швидкостях:

 • національні та міжнародні телеканали (всього – 170 каналів);
 • більше 10 000 кінофільмів і серіалів в SD і HD якості;
 • телешоу і передачі.

Як підключити на комп’ютері, телевізорі

Додаток від КС дозволяє насолоджуватися переглядом фільмів і передач в будь-якому зручному місці, як з мобільних девайсів, так і зі стаціонарних пристроїв. Завантажити Київстар ГО ТВ можна з наступних платформ:

 • для смартфонів і планшетів – в спеціалізованих магазинах Play Market або App Store;
 • для Smart TV будь-яких виробників (LG, Samsung і т.д.), ноутбуків або ПК – через веб-версію сервісу.

Щоб підключити Кyivstar go tv для ПК слід:

 1. замовити у мобільного оператора розширений пакет обслуговування, що дозволяє переглядати відео з сервісу на декількох пристроях одночасно;
 2. скачати додаток з web-версії сайту;
 3. увійти в обліковий запис під своїм логіном і паролем.

Список тарифів Kyivstar Go TV

Kyivstar пропонує три пакети тарифу Київстар Гоу ТВ:

 • Light – включає 58 безкоштовних телеканалів, дозволяє використовувати додаток тільки на одному девайсі. Пакет надається безкоштовно і без тарифікації мобільного трафіку на ряді тарифних планів оператора (частина пропозицій лінійки “Безлім” і “Київстар Всі разом…“). В рамках пакета Лайт доступ до ексклюзивних каналів не передбачений.
 • Premium – надається доступ до 108 ТБ-каналів (в тому числі 3 ексклюзивних) з можливістю використання програми на декількох пристроях, в тому числі смарт-ТВ. За відгуками користувачів, цей тариф відмінно підходить тим, хто дивиться фільми і передачі на національній мові. Оператор дозволяє використовувати даний пакет в пробному режимі протягом 7 діб. Підключити тариф можна через USSD-команду *560*1#;
 • Ultra – тариф з найбільш широким доступом, включає перегляд 176 українських і міжнародних телеканалів, в тому числі BBC, Discovery, National Geographic, Євроспорт і т.д. (з них 7 – ексклюзивні). Підключивши його, абоненти можуть використовувати додаток через персональний аккаунт на 5 пристроях відразу. Для активації пакета необхідно ввести на своєму мобільному телефоні USSD-код *560*4#.

Вартість

Пакет Лайт входить в абонентську плату тарифних планів, що його включають, і надається користувачам безкоштовно. Вартість розширених пакетів, що включають, в тому числі, доступ до ексклюзивних каналів, становить:

 • тариф Преміум – 2 гривні на добу;
 • тариф Ультра – 6 гривень в день.

kyivstar go tv на комп'ютері

Як відключити Київстар Го ТВ

Відключити пакети обслуговування до Додатку Кyivstar Go TV можуть ті абоненти, які замовляли послугу додатково. Якщо Go TV надається в рамках тарифного плану, відмовитися від опції неможливо. Вона буде скасована автоматично тільки при зміні тарифу.

Для відключення пакету необхідно ввести відповідний USSD-запит:

 • для тарифу Преміум – *560*2#;
 • для тарифу Ультра – *560*5#.

Контролювати статус обслуговування можна через такі команди:

 • для тарифного плану Premium – *560*3#;
 • для тарифного плану Ultra – *560*6#.