ПІН-код Київстар – що це і навіщо потрібен

Купуючи новий тариф план з сім-картою, покупець отримує стандартний ПІН-код Київстар – спеціальний захисний код, який потрібно ввести при включенні мобільного телефону. Він призначений для захисту особистих даних користувача, які зберігаються на пристрої, так і на сім-карті.

Стандартний PIN-код на Симко Київстару

пін код київстар

Стандартний набір кодів надається новому абоненту за замовчуванням і включає:

  • першорядні – PIN 1 і PUK 1;
  • другорядні – PIN 2 і PUK 2.

Початковий PIN-код від Kyivstar представляє комбінацію з 4 цифр: 1111. При бажанні власник телефону може замінити його, використовуючи до 8 цифр (від 0 до 9).

Де подивитися

При першій установці сім-карти в обільний апарат власник може знайти всі коди на спеціальному пластиковому Картхолдер, виданому йому разом з усіма документами по новому тарифному плану.

Якщо вам необхідно дізнатися ПІН 1, 2 Київстар, то можна скористатися будь-яким з наступних способів:

  • подзвонити по цілодобовій гарячій лінії Київстар і назвати свій телефон і серійний номер сімки (вказано на карті, починається з цифр “89 …”;
  • дізнатися в онлайн-системі самообслуговування “Мій Київстар” (розділ “Огляд”) – є тільки для вже зареєстрованих користувачів.

Відновити комбінацію, самостійно підібрану і встановлену користувачем, неможливо.

Як змінити або прибрати

У тому випадку, якщо ви сумніваєтеся в надійності стандартного ПІН-коду, його можна змінити на будь-яку іншу комбінацію цифр в Настройках безпеки вашого телефону.

При бажанні, пароль сім-карти може бути відключений: в такому випадку телефон буде просто включатися і не буде запитувати код при включенні. Такий режим не рекомендується, оскільки в разі втрати телефону контакти і смс, що зберігаються на сім-карті, будуть доступні стороннім.

Опція для відключення запиту ПІН-коду при включенні також розташована в Настройках безпеки.

Що робити якщо забув пін-код сім-карти Київстар

як дізнатися пін код київстар

Користувачам Київстар надає обмежену кількість спроб введення паролів сім-карти:

  • для ПІН 1 і 2 – три спроби;
  • для ПАК 1 і 2 – десять спроб.

У разі неправильного триразового введення коду ПІН-1 сімка блокується, активувати її можна тільки правильно зазначеним ПАК-кодом. Після цього абонент отримує можливість скинути старий пароль і придумати нову комбінацію цифр. Згодом при включенні пристрою необхідно вказувати новий код.

Якщо користувач тричі введете неправильний код ПІН-2, будуть заблоковані всі функції телефону, що відповідають за вчинення вхідних викликів, приймання та відправлення смс-повідомлень і трафік в роумінгу.

У тому випадку, якщо ви забули пін-код для Київстар, будьте обережні з введенням PUK-коду: по закінченню ліміту на введення сім-карта повністю блокується. В такому випадку можливі тільки два варіанти:

  1. заміна сім-карти в офіційному салоні оператора (зі збереженням її номера і підключеного тарифного плану);
  2. покупка нового стартового пакета Київстар.

Не вводьте комбінацію, якщо ви не впевнені в ній: рекомендується уточнити вірний ПАК-код у фахівців Київстар або в особистому кабінеті.