PUK-код Київстар – що це і навіщо потрібен

Ситуацій, в яких необхідно дізнатися puk код Київстар, багато, але найчастіше користувачі використовують цей код для розблокування сімкарти при триразовому неправильному введенні PIN-коду. В такому випадку тільки вірно вказаний PUK-код дозволить активувати SIM-карту і отримати доступ до можливості здійснювати дзвінки і користуватися інтернетом.

Стандартний ПУК-код представляє 8-значну комбінацію цифр від 0 до 9, індивідуально складену для кожного номера Київстар.

Де подивитися пук-код сім-карти Київстар

дізнатися puk код київстар

Дізнатися свій пук-код можна 2 способами:

  1. подивитися комбінацію з 8 цифр на паперовому Картхолдер, який був виданий при покупці сим-карти;
  2. зайти в особистий кабінет онлайн-сервісу “Мій Київстар”, розділ “Огляд” (можливо тільки при наявності попередньої реєстрації на порталі).

Що робити, якщо забув puk код Київстар

У тому випадку, якщо ви забули і не можете правильно ввести потрібну комбінацію цифр, не намагайтеся вгадати або знайти в Інтернеті стандартний puk код Київстар.

Будьте уважні: на коректне введення ПАК-коду дається обмежена кількість спроб.

Якщо ви 10 раз вкажете невірний пароль, для захисту вашої сім-карти вона буде остаточно заблокована. Розблокувати її вже неможливо, оператор запропонує вам два варіанти розвитку події подій:

  • відновити сім-карту (зі збереженням номера і тарифу);
  • оформити нову сімку (з заміною вашого номера і вибором нового тарифного плану, якщо попередній був архівований).

Як відновити puk код

При втраті паперового носія з зазначеними кодами від сімкарти, відсутності реєстрації в “Мій Київстар” або блокування сімки через невірно введений PIN, відновити пук-код можна 2 способами:

  1. подзвонити з іншого пристрою за телефоном цілодобової безкоштовної гарячої лінії Kyivstar і дізнатися ваш пароль: оператору буде необхідно повідомити ваш мобільний номер, серійний номер сімки (вказано на карті), а також відповісти на ряд питань для підтвердження особи;
  2. особисто відвідати офіційний салон зв’язку оператора і відновити пак-код Київстар по паспорту, ідентифікаційного номеру та номеру телефону.

Для підтвердження вашої особистості фахівець Kyivstar може задати вам один з наступних питань:

  • сума коштів на особистому рахунку заблокованої сім-карти;
  • день останнього поповнення рахунку, а також розмір внесених коштів;
  • які часто використовуються контакти.

puk код київстар

Можливість зміни

Якщо ви сумніваєтеся, що зможете ввести пук-код Київстар правильно, і хочете замінити його або повністю прибрати з вашої сімки в налаштуваннях вашого телефону, то дана спроба приречена на неуспіх.

Мобільний оператор надає користувачам можливості заміни комбінації цифр ПІН-коду (в Налаштуваннях безпеки телефону), тоді як ПУК-код поміняти не можна.