«Сім-пара» Київстар та дублікат сім-карти

Послуга «СІМ-пара Київстар» дозволяє абонентам даного стільникового оператора одночасно користуватися двома SIM-картами з одним і тим же абонентським рахунком. Причому, обмежень в плані функціональності у них не буде. Можна поставити 2 СІМ в різні телефони і дзвонити з них за умовами єдиного підключеного тарифу. Або ж відправляти СМС-повідомлення з одного з них, а з іншого гаджета в цей час користуватися бездротовим інтернетом.

Як активувати СІМ пару Київстар, яка ціна послуги і про які «підводні камені» абоненту слід знати заздалегідь?

Як підключити сім-пару на Київстар

як переключити сім пару київстар

Послуга «інтернет СІМ пара Київстар» може бути підключена як абонентами на контрактній основі, так і тими, які користуються послугами передплаченого зв’язку. Зручний варіант, якщо стара SIM зламалася або ж якщо клієнт хоче користуватися бездротовим інтернетом відразу з декількох пристроїв.

Активація послуги

Передбачено 2 варіанти підключення послуги (в залежності від використовуваної форми обслуговування):

  1. Для абонентів передплаченого зв’язку Kyivstar. Необхідно придбати стартовий пакет з позначкою «SmartSIM». Всередині – 2 СІМ-карти. Спершу потрібно активувати основну СІМ-ку, потім встановити другу і набрати комбінацію *278*380XXYYYYYYY# (замість XXYYYYYYY вказати номер основної картки). Далі – підтвердити активацію (відправити у відповідь СМС з основного номера). Зробити це потрібно протягом 30 хвилин, в іншому випадку заявка з боку Київстар буде анульована. Запасна буде активована протягом 24 годин з моменту подачі заявки.
  2. Для абонентів, які обслуговуються на контрактній основі. Потрібно відвідати найближчий салон зв’язку Київстар та зробити підключення послуги через менеджера. Резервну SIM видадуть безкоштовно, після її активації (дзвінок на будь-який номер) вона вважається активованою.

Потрібно врахувати, що абоненти передплаченого зв’язку не можуть отримати додаткову SIM на свій поточний номер. Такої можливості технічно не передбачено. Єдиний варіант це зробити – перейти на контракт. Для цього також потрібно відвідати найближчий центр обслуговування абонентів Київстар.

Як переключити СІМ-пари

Дублікат СІМ карти Київстар працює як додаткова SIM. Дзвінки і всі СМС приходять тільки на телефон з основною СІМ-картою. Гаджет з додатковою карткою можна використовувати тільки для вихідних дзвінків, СМС та інтернету.

Як виконується заміна основної та допоміжної СІМ? 

Набрати на телефоні комбінацію *101*7#. СІМ, встановлена в даному гаджеті, буде переведена в статус «основний». Друга SIM автоматично стане другорядною (пасивною). Потрібно врахувати, що таку заміну можна виконувати не частіше 1 разу на добу.

Вартість

Тариф на всіх СІМ – єдиний, використовується один і той же абонентський рахунок. Тобто поповнювати потрібно тільки один номер. Попередньо оплачені послуги витрачаються в міру їх використання. Вартість послуги – 30 гривень в 1-й місяць, а далі – 1 гривня в день.

За допомогою системи «Мій Київстар» (мобільний додаток або через систему самообслуговування) можна тимчасово заблокувати додаткову карту, нарахування абонентської плати при цьому припиняється.

Як відключити СІМ-пару Київстар

Це виконується через додаток «Мій Київстар». Також абонент може звернутися в центр обслуговування абонентів та подати заявку. Необхідно врахувати, що якщо через «Мій Київстар» подати заявку на блокування картки (якщо втратив USIM або телефон вкрали), то призупиняється обслуговування всіх раніше виданих SIM з поточним абонентським номером.

дублікат сім карти київстар

Дублікат СІМ -карти від Київстар

Всі абоненти, що обслуговуються на умовах контракту, можуть абсолютно безкоштовно отримати дублікат СІМ-карти. Для цього потрібно лише підключити послугу «Запасна SIM».

Головна її перевага: активувати нову карту можна дистанційно (навіть перебуваючи в роумінгу, тобто за межами країни), стара при цьому блокується.

Для підключення послуги потрібно звернутися в центр обслуговування абонентів. Слід врахувати, що термін дії виданої нової СІМ становить всього 3 роки.

Якщо за цей період вона не буде активована, то зробити це вже не вийде (буде потрібно повторно звертатися в центр обслуговування). Вартість – 30 гривень. При подачі заявки обов’язково потрібно мати оригінал SIM і документ для посвідчення особи.

Якщо з якихось причин не працює СІМ пара, то для розв’язання різноманітних проблем рекомендується звернутися до служби підтримки за номером 466 (безкоштовно з мобільних Київстар).

Загалом, послуга СІМ-пара – зручний варіант для економії на стільникових послугах. Замість того, щоб купувати стартовий пакет для кожного девайса, в Kyivstar пропонують використовувати в них SIM з одним і тим же номером.