Архів. Тариф Київстар «Комфорт» – умови і вартість

Компанія надала своїм клієнтам стартовий пакет «Київстар комфортний», який володіє оптимальною ціною і вигідними умовами обслуговування. За кілька років існування тарифний план змінив вартість на дзвінки та інші послуги. Завдяки цьому користуватися новим тарифом стало ще зручніше і економніше.

Важливо зауважити, що для любителів багато спілкуватися даний мобільний план буде вигідним, тому що для дзвінків у мережі Київстар надається абсолютний безлім.

Як підключити пакет Комфорт

тариф Комфорт від Київстар

Існує два варіанти підключення тарифного плану Київстар Комфорт:

  1. Для існуючих абонентів.

На офіційному сайті Kyivstar вам необхідно вибрати опцію «Підключитися». Автоматично абонента буде перенаправлено на сторінку «Мій Київстар», де необхідно буде ввести ваш номер телефону. Пройшовши авторизацію, користувач зайде в особистий кабінет, де буде наданий список планів, доступних для його номера. Якщо Київстар Комфортний є в даному переліку, ви зможете легко переключитися на нього в онлайн-режимі.

  1. Для нових абонентів.

На сайті потрібно буде вибрати опцію «Купити сім-карту». Через сайт ви можете купити і оплатити нову сім-карту і забрати її в найближчому відділенні «Київстар».

Аналогічно можуть вчинити абоненти, які не можуть перейти автоматично на новий стартовий пакет.

Умови

Умови підключення досить прості, абонент отримує безлим на дзвінки в домашній мережі. Для дзвінків на міські номери надається безкоштовних 30 хв, чого достатньо для звичайного користувача. Інтернет в розмірі 100 мб/місяць, після повного використання мегабайтів можна буде замовляти додаткову послугу – 100 мб/10 грн на добу.

Відправка смс тарифікується в наступному порядку: в день користування знімається 3 грн і нараховується 10 безкоштовних смс, які можна відправляти на українські номери. На закордонні номери діє оплата 2.20 грн/хв.

Для зручності умови тарифу «Київстар Комфорт» будуть наведені в наступній таблиці:

Назва
послуги
У межах
тарифу
Додаткові
пакети
Дзвінки в
домашній мережі
Безлімітні
Дзвінки на
міські номери
30 хвилин30 хв (1 хв/1 грн)
Мобільний
інтернет
5000 мб10 пакетів на
добу
(100 мб/ 10 грн )
СМС-повідомлення10 смс/3 грн
(на добу)
СМС за кордон2,20 грн/шт

Вартість

Абонплата на місяць становить 135 грн. Звертаємо вашу увагу, що мається на увазі не календарний місяць, а 28 днів (4 тижні). Також оператор залишає за собою право, в майбутньому, змінити суму абонентської плати за тарифом.

Як перейти на Київстар Комфорт

тарифний план Київстар Комфорт

Важливо! Тарифний план перенесений оператором в архів і підключитися/перейти на нього неможливо. Для тих хто вже був на тарифі «Комфорт», компанія надасть нові умови чи подібний тариф.

Перейти на тариф Комфортний від Київстар можна тим, хто вже є абонентом мобільного оператора. Зазначений план діє по всій Україні, проте перехід на нього може зробити не кожен абонент. Щоб дізнатися можливості вашого пакета, перейдіть в особистий кабінет «Мій Київстар» або зателефонуйте за номером 477. Якщо даний тариф надається для переходу, тоді в меню ви можете його активувати. Можна зателефонувати на номер 466 безпосередньо до оператора і залишити заявку на перехід.

Якщо ви новий абонент, то ваш рахунок повинен бути поповнений більш ніж на 135 грн. Після поповнення рахунку необхідно набрати комбінацію *111# і клавішу виклику. Зроблений дзвінок активує стартовий пакет, і ви зможете користуватися всіма умовами.

Перед переходом на лінійку «Комфорт» варто зважити всі «за» і «проти». Вигода в безлімітних дзвінках на номери всередині мережі. Якщо ви переважно робите дзвінки і мало користуєтесь інтернетом, то цей варіант повністю себе виправдовує. Також попередньо можна вивчити відгуки та інші тарифні плани.

У вашому регіоні можуть діяти вигідні умови і нові пакети 2021/2022 року.

Схожі тарифи для абонентів

З цієї лінійки планів для розмов діє «Ультракомфорт» і «Комфорт Плюс». Умови користування, їхня ціна і переваги переходу описані на офіційному сайті. Також зверніться до оператора мобільного на номер 466 і дізнайтеся більше про інші пропозиції «Комфорт».

Важливо пам’ятати, що умови для вашого регіону і по всій Україні можуть змінюватися. Тому для переходу уточніть всі деталі і вартість різних послуг: дзвінків на номери інших операторів, користування інтернетом та відправлення смс-повідомлень.