Як збільшити швидкість інтернету Київстар

З активним переходом на 4G різко виріс обсяг використовуваного абонентами трафіку, тому Київстар ввів для абонентів з безлімітними тарифами добові обмеження: 3 Гб/день на максимальній швидкості, а далі – на 0,8 Мбіт в секунду.

Користувачі можуть обійти обмеження швидкості від Київстар, введене з метою захисту мережі від перевантаження і забезпечити високу якість з’єднання всім абонентам оператора. Для цього необхідно зменшити обсяги власного споживання. Таким чином вони зможуть вписатися в обмежений діапазон з боку провайдера.

На тарифах з обмеженим лімітом Інтернет-трафіку (Розваги без кордонів, Спілкування без кордонів, Smart) висока швидкість з’єднання можлива в межах оплаченого обсягу даних, далі вона знижується до мінімального показника (0,8 Мбіт в секунду).

Не завжди погане інтернет-з’єднання пов’язано з політикою провайдера. Перед тим, як звертатися до мобільного оператора і вживати заходів щодо обходу обмежень, необхідно провести початкову діагностику мережі.

Як зняти обмеження швидкості інтернету Київстар

як зняти обмеження швидкості інтернету київстар

Якщо інтернет “гальмує”, то для початку потрібно виміряти показники швидкості за допомогою онлайн-сервісу Спідометр, рекомендованого оператором (Спідтест Kyivstar і інші).

Якщо показники вхідного і вихідного трафіку дійсно нижче звичайних, а значення ping (час передачі даних і затримка з відповіддю від сервера) різко зросла, то для зняття обмежень необхідно зрозуміти причину проблеми.

Причини поганої швидкості інтернету Київстар

 1. Обмеження швидкості з’єднання з боку Kyivstar: перевищено виділений ліміт в рамках тарифу, не внесено плата за кабельний Інтернет, оформлений тарифний план з низькою швидкістю передачі даних. В даному випадку слід усунути проблему відповідним способом: скоротити обсяг добового споживання, змінити тарифний план або внести оплату за пакет послуг.
 2. При роботі c Wi-Fi роутером: до Інтернету могли підключитися сторонні користувачі. Це призвело до перевантаження мережі, тому швидкість передачі даних впала. Для запобігання даної проблеми слід встановлювати надійний пароль доступу до домашнього Wi-Fi для нових підключень. Не рекомендується використовувати поширений комбінації цифр і букв (12345, qwerty і т.д.).
 3. Трафік був витрачений в результаті автооновлення важких програм або операційної системи пристрою. Запобігти цій проблемі просто: вимкніть автооновлення в Налаштуваннях. Так ви зможете убезпечити себе від поганого Інтернету в відповідальний момент.
 4. Швидкість Інтернету Київстар впала через зниження швидкодії пристрою. Підвищити оперативність браузера легко: очистіть кеш програм і збережені файли “cookies”, видаліть непотрібні файли і документи, звільніть оперативну пам’ять комп’ютера або мобільного телефону.
 5. Великий обсяг завантажень. Якщо протягом дня користувачем скачується багато торрентів або файлів з браузера, то швидкість Інтернету через деякий час різко впаде. Після увімкнення в Мережі рекомендується ставити на паузу все великі активні завантаження.
 6. Наявність на комп’ютері вірусів. Для перевірки і очищення пристрою від шкідливих програм потрібно регулярно перевіряти систему за допомогою антивірусних програм.
 7. Неправильна установка налаштувань маршрутизатора (роутер, модем і т.д.). Звірте параметри підключення зі стандартними, при необхідності відкоригуйте їх.
 8. Технічні причини. З’єднання з Інтернетом може погіршитися при поломці комп’ютера або мережевого кабелю (він може бути пошкоджений, зігнутий або порваний).
 9. Погодні умови. Причиною поганої швидкості Інтернету Київстар можуть бути несприятливі метеорологічні умови. Не рекомендується підключатися до мережі під час грози і різких змін погоди.

Як збільшити швидкість мобільного інтернету Київстар

як збільшити швидкість інтернету київстар

Абонентам, які зіткнулися з низькою швидкістю домашнього Інтернету Київстар, рекомендується застосувати наступні заходи:

 1. Перевірити параметри налаштувань мережевої карти на предмет штучних обмежень швидкості. Подивитися показники можна наступним чином:
  – відкрийте на комп’ютері меню “Пуск”, папка “Мережеве оточення”,
  – виберіть “Підключення по локальній мережі”,
  – у вікні, зробіть клік правою кнопкою по розділу “Властивості”,
  – в меню “Властивостей” натисніть на “Налаштувати”,
  – відкрийте розділ “Додатково”,
  – у вікні, перевірте параметри Link Speed : має бути зазначено 100 Мб в секунду (full-duplex). Якщо встановлено інший показник, збільште його в ручну до базового.
 2. Перевірте комп’ютер на наявність вірусного ПЗ за допомогою глибокого очищення Антивірусу.
 3. Якщо обійти обмеження не вийшло, повторно під’єднайте інтернет-кабель до пристрою безпосередньо, без використання роутера.

Перевірте сайт, скачування з якого йде повільно, на предмет обмежень по швидкості. Для цього закрийте всі відкриті вікна і вкладки браузера і проведіть тест швидкості Інтернету на Спідтесте Київстар (st.kyivstar.net).