Як поповнити Паріматч через Київстар Україна

Абонентам мобільного оператора доступна можливість поповнити Паріматч з Київстару. Одна з найстаріших міжнародних букмекерських компаній пропонує своїм гравцям понад 30 способів поповнення балансу віртуальними грошима, що дозволяє заощадити час і не відвідувати відділення банку або контори.

Через Додаток

поповнити Паріматч з київстар

При наявності завантаженого додатка абоненти Київстар можуть здійснювати вивід коштів з балансу телефону на рахунок компанії. Послуга доступна в Меню програми:

  1. Виберіть розділ ” Виведення коштів”;
  2. Вказати операцію “Поповнити”;
  3. У розділі мобільних фінансів ввести номер гравця, отриманий при реєстрації на сайті Паріматч, номер телефону КС і суму переказу;
  4. Підтвердити зарахування коштів.

Даний спосіб дозволяє оплачувати ставки на Паріматч без комісії.

Способи онлайн оплати Parimatch з Київстару

Для власників сім-карт Kyivstar доступні наступні способи закинути мобільні гроші на баланс букмекерської контори:

  • поповнити парі матч з Київстар через смс: відправити безкоштовне смс за шаблоном (61751 номер рахунку сума) на номер 802;
  • скористатися платіжним сервісом money.kyivstar.ua;
  • поповнити Паріматч за моб гроші від Київстар через спеціальний платіжний термінал (переказ супроводжується комісією, розрахунок відсотків – індивідуальний).

Також можна зробити переклад через додаток Мій Київстар.

Курс оплати і бонуси за депозит

При зарахуванні коштів на рахунок компанія Паріматч надає своїм гравцям спеціальний бонус: при першому поповненні депозиту відбувається подвоєння суми внесеного платежу. Активним користувачам надається доступ до додаткових бонусів за оплату рахунку букмекерського сайту.

При зарахуванні коштів в іноземній валюті Паріматч здійснює конвертацію в національну валюту по внутрішньому курсу сайту. Краще здійснювати зарахування грошей з КС в гривні.