Як поповнити 1хбет через Київстар Україна

Абоненти тарифів передоплати мають можливість безпосередньо поповнити 1xBet через Київстар. Букмекерська компанія пропонує своїм користувачам безліч швидких і зручних способів зарахування грошей на рахунок, одним з яких є використання балансу власного телефону.

Поповнити через мобільний додаток “Мій Київстар”

поповнити 1xbet через київстар

При наявності завантаженого на смартфон або планшет мобільного додатка закинути кошти на рахунок 1xbet можна наступним чином:

  1. вибрати розділ “Оплата”;
  2. заповнити форму переказу і вказати потрібну кількість “мобільних грошей Київстар ” для переказу (з урахуванням комісії системи);
  3. підтвердити операцію.

Кошти надходять на рахунок моментально.

Посилання на скачування програми можна знайти на офіційному сайті 1XBet або в магазині додатків. Програма розроблена для користувачів Android і Apple.

Через SMS

Альтернативним способом переказати гроші з балансу Kyivstar на рахунок букмекерського сервісу є використання смс. Для цього потрібно:

  1. написати з телефону, балансом якого ви хочете скористатися для поповнення рахунку букмекерів, повідомлення за шаблоном: “62093“, “номер акаунту в 1xBet”, “суму зарахування” (без розділових знаків, через пробіл);
  2. відправити смс на номер 888.

Гривні надійдуть на рахунок одразу ж.

Можливі бонуси за депозит

Якщо оплатити 1xbet з Київстару і внести на свій рахунок депозит, компанією нараховуються спеціальні бонуси:

  • при першому полоненні рахунку 1xbet і створенні депозиту користувачеві нараховуються бонусні кошти в розмірі до 100% суми платежу (не більше 3 000 гривень);
  • по п’ятницях всім користувачам букмекерської компанії, яка здійснила поповнення депозиту, нарахуються додаткові бонуси в розмірі до 100% поповнення (не більше 1000 гривень).
  • при регулярному використанні сайту і поповненні балансу користувачам доступна участь в закритих бонусних програмах, що дозволяють отримати додаткові зарахування на бонусний рахунок.

Переклад можна зробити за допомогою мобільного додатка оператора Мій Київстар.