Як перевести гроші з Київстару на Водафон

Компанія Київстар надає дуже зручну послугу переказу грошей з одного телефону на інший. Для абонента на передоплаті байдуже, на який номер оператора ви пересилаєте кошти. Дана послуга дуже зручна, оскільки немає необхідності шукати найближчий термінал, щоб поповнити рахунок.

Ваш друг або будь-який абонент Київстару в сім’ї може протягом двох-трьох хвилин поповнити вам рахунок і дозволити доступ до інтернету або дзвінків.

Кредит трансфер надає можливість миттєвого переказу грошей з Київстар на Водафон. Щоб скористатися сервісом, слід знати особливості трансферу, а також, як правильно зробити операцію.

Умови переведення для абонентів передоплати

переказ грошей з Київстар на Водафон

Перекинути грошові кошти можна за допомогою різних сервісів:

  1. Використовуючи програми: Смарт гроші.
  2. Набравши на клавіатурі телефону USSD-команду *124*сума*номер абонента# (номер необхідно починати з комбінації 380).
  3. На офіційному сайті kyivstar.ua.

За допомогою різних способів можна здійснювати більш економні і вигідні перекази коштів на телефони інших операторів. Переказ грошей на Vodafone був значно спрощений, оскільки немає необхідності вводити номер платіжної карти.

Наприклад, в додатку Смарт гроші слід лише вказати номер телефону адресата з телефонної книги і суму переказу. Додатковим бонусом є можливість використовувати цю програму, щоб скинути гроші з Київстару на Водафон і для різноманітних сервісів.

Також можна використовувати мобільний додаток оператора Київстар.

Вартість послуги

  • Якщо ви використовуєте програму комісія становитиме 2% від суми переказу.
  • При використанні комбінації USSD цифр комісія буде 2,5% від суми переказу.

поповнити рахунок з Київстару на Водафон

Як перекинути гроші на контракті

Для переказу абонентам Kyivstar на контракті необхідно буде використовувати комбінацію: *124*сума*номер абонента#. Далі необхідно буде підтвердити переказ (якщо сума понад 20 грн) за допомогою наступного USSD-коду: *125# і вказати знову суму переказу.

Якщо операція проведена коректно, то протягом 5 хвилин кошти будуть переведені на інший номер.

Як з Київстару перевести гроші на Водафон без комісії

Чи можливо поповнити рахунок з Київстару на Водафон без будь-якої комісії? Поки в Україні такої послуги немає. Оператор надає лояльні умови тарифікації та миттєвий трансфер коштів.

Компанія Київстар здійснює безкоштовний переказ тільки на номери своїх абонентів. Якщо ви вирішили виконати переказ на номер телефона іншого оператора: МТС, Life, Інтертелеком, 3Моб або PeopleNet, то комісія буде зі стандартною ставкою 2%.

Можливо в майбутньому будуть розроблені нові сервіси і створені умови трансферу грошових коштів на номери сторонніх операторів безкоштовно.