Як дізнатися свій тарифний план Київстар

Користувачі в будь-який момент можуть дізнатися тариф Київстар, який був підключений ними раніше. При цьому не має значення, наскільки давно був укладений договір на цей тарифний план і чи діє він зараз.

Навіщо знадобиться дана інформація

перевірка тарифу київстар

Мобільні оператори України пропонують користувачам значну кількість тарифних планів, що відрізняються один від одного вартістю дзвінків, передоплаченою кількістю хвилин і смс, включеним обсягом Інтернету, різними додатковими опціями. Щорічно число тарифів збільшується, при цьому частина старих пакетів архівують. Абоненти, які оформили їх раніше, можуть продовжувати використання, тоді як нові підключення більше неможливі.

У тому випадку, якщо абонент хоче порівняти умови двох варіантів, але забув, який з тарифів компанії Kyivstar у нього підключений, він може вдатися до одного з трьох способів.

Через USSD-команду

Найшвидший спосіб перевірки тарифу Київстар – введення USSD-команди *100*01*2# (набирається в тоновому режимі як звичайний номер телефону, після закінчення введення – натисніть кнопку виклику).

Протягом 1-2 хвилин на телефон прийде смс, в якій буде написано назву оформленого тарифного плану та його короткий опис.

У додатку «Мій Київстар»

Всі користувачі мають доступ до безкоштовного сервісу “Мій Київстар”, за допомогою якого можна не тільки дізнатися корисну інформацію про власний тариф, баланс і підключені послуги, а й контролювати витрати і управляти безкоштовними і платними опціями.

Алгоритм роботи з програмою:

  1. Зайдіть на сайт мобільного оператора https://kyivstar.ua/ і виберіть “Мій Київстар” (верхній правий кут);
  2. Увійдіть в програму: введіть номер телефону, через 10-15 секунд на нього прийде код для активації облікового запису.
  3. Увійдіть в особистий кабінет під автоматично згенеруваним логіном і паролем (в цілях безпеки пароль рекомендується змінити на призначений для користувача, зручний для запам’ятовування).
  4. Виберіть в меню “Мій тарифний план Київстар” – у вікні для перегляду відобразиться назва і докладний опис вашого тарифу.

При бажанні в “Мій Київстар” ви можете змінити свій тариф на будь-який інший з доступних для оформлення.

як подивитися свій тариф київстар

За номером телефону

Для перевірки підключеного тарифного плану на телефоні без виходу в Інтернет можна скористатися послугою голосового помічника:

  • У тоновом режимі наберіть сервісний номер 466 і натисніть кнопку “дзвінок”, після чого скористайтеся підказками бота-автовідповідача (необхідно вибрати розділ меню “Тарифи” і далі слідувати командам робота).
  • Введіть коротку команду 466*66 і натисніть кнопку виклику – так ви зможете відразу дізнатися свій тарифний план на Kyivstar, а також прослухати розгорнуту інформацію про послуги, що в нього входять: кількості хвилин і повідомлень, ліміт Інтернет-трафіку, вартості дзвінків і смс в роумінгу і т.д.

Допомога чинним абонентам

Користувачі тарифів Київстар, бажаючі уточнити більш детальну інформацію про оформлений тариф і включені в нього послуги, можуть звернутися за допомогою в будь-який з численних офісів і представництв Київстар:

  • офіційні центри зв’язку Kyivstar;
  • загальноукраїнські салони зв’язку;
  • магазини електроніки і мобільної техніки, які здійснюють підключення до мобільного зв’язку і оформлення сім-карти.

У будь-якому з офісів можна не тільки дізнатися інформацію про підключений тарифний план, але і вибрати нову пропозицію від КС, з більш вигідними умовами, і переключитися на неї.