Як дізнатися свій номер телефону Київстар

Дізнатися свій номер Київстар можуть абоненти будь-яких тарифних планів, незалежно від давності підключення пакета. Послуга надається безкоштовно, при цьому власникам пропонується вибір найбільш комфортного в конкретній ситуації способу.

Для чого може знадобитися дана інформація

як подивитися свій номер киевстар

Причин, за якими користувачеві необхідно дізнатися власний номер Київстар, безліч:

 • абонент тільки підключив тариф, не записав новий номер (Картхолдер загублений і т.д.), і не хоче виймати сім-карту з гаджета;
 • телефон був викрадений або загублений, тому необхідне термінове блокування SIM-карти, при цьому власник забув правильну послідовність цифр або сумнівається в її коректності
 • сімкою рідко користуються, власнику потрібно поповнити баланс або продиктувати контакт, але він не пам’ятає його напам’ять;
 • у людини кілька номерів, цей телефон застосовується тільки для створення особистих кабінетів в Інтернеті або реєстрації на онлайн-порталах;
 • телефон належить дитині, і батькам необхідно записати його в свою телефонну книгу;
 • SIM використовується тільки в роумінгу, за межами України, при цьому користувач не має на руках оформлених на неї документів.

Як дізнатися свій номер Київстар через СМС

Найпростіший і швидкий спосіб подивитися власний номер від КС – написати смс або зателефонувати іншому абоненту і переписати комбінацію цифр з його екрану телефону.

Якщо на рахунку недостатньо коштів, то користувач, якого ви намагалися набрати, отримає смс з комбінацією цифр вашого номера: “Абонент ХХХХХ намагався до Вас додзвонитися”. Також ви можете відправити йому автоматичний запит за кодом *130*380ХХХХХХХХХ# (співрозмовник отримає шаблон смс “Передзвони мені”) і переписати визначений оператором номер зі службової смски.

У тому випадку, якщо даний варіант не підходить і під рукою немає запасного пристрою, слід скористатися одним із спеціальних інструментів від Kyivstar.

За допомогою USSD-команди

Перевірити свій номер “Київстар” можна за допомогою короткого USSD-запиту:

 1. наберіть в тоновому режимі *161#;
 2. натисніть кнопку виклику;
 3. протягом хвилини на телефон прийде push-повідомлення з комбінацією цифр вашого номера.

Кількість запитів протягом доби не обмежена.

Перевага даного способу в тому, що він доступний у будь-який час доби і навіть при негативному балансі: необхідно лише заряджений пристрій з підключенням до мережі. При поганому сигналі службове повідомлення може приходити з затримкою в кілька хвилин.

У додатку «My Kyivstar»

Власники тарифів від Київстар, що мають доступ до Інтернету і зареєструвалися раніше в сервісі “Мій Київстар” (та на сайті kyivstar.ua), можуть подивитися послідовність цифр свого тарифного плану в особистому кабінеті. Даний спосіб зручний в наступних випадках:

 • у вас немає прямого доступу до SIM (вона пошкоджена, загублена, викрадена і т.д.);
 • картка заблокована через неправильне введення ПІН і ПАК кодів;
 • телефон розряджений, зламаний, розбитий – ви не можете ним скористатися, щоб зателефонувати або відправити USSD-запит;
 • вам потрібно дізнатися номер іншої людини (наприклад, дитини або одного з батьків), якого немає поруч, при цьому ви оформили “Сімейний тариф” і у вас є доступ до особистого кабінету.

перевірити свій номер киевстар

Дзвінок на підтримку компанії оператора

Якщо подивитися свій номер Київстар не виходить, то абоненти мобільного оператора можуть звернутися до фахівців технічної підтримки компанії:

 • при знаходженні в межах України необхідно набрати службовий номер 466;
 • користувачі в зоні роумінгу можуть скористатися безкоштовною функцією від Київстар “Довідка”, відправивши запит за номером *105*466#.

Важливо відзначити, що співробітник оператора зможе повідомити номер тільки того телефону, з якого здійснюється виклик: комбінація цифр автоматично ідентифікується при початку розмови і відображається на екрані консультанта.

У разі, якщо у вас немає можливості здійснити дзвінок з забутого номера телефону, ви можете або скористатися альтернативним способом, або звернутися до фахівців Київстар особисто з документами, що підтверджують особу: паспорт, код і т.д. Для цього необхідно відвідати один з салонів зв’язку компанії.