Архів. Пакет «Все Разом Оптимум + ТБ» на Київстар

Умови Всі разом Оптимум + ТБ

Оновлено у 2024 році

У пропозиції Київстар «Все разом Оптимум + ТБ» вам будуть доступні:

  1. 25 Гб доступу до мережі з телефону
  2. Будь-яка кількість дзвінків усередині Київстар
  3. 200 хвилин розмов із стільниковими Польщі, Італії, Росії, Німеччини, Чехії, Узбекистану, Ізраїлю, США, Канади, Китаю, Індії та інших номерів по всій території України.
  4. 200 повідомлень на будь-які телефони по країні
  5. Доступ до мережі з дому швидкістю до 100 мб/сек
  6. А також абонентам надається Київстар ТБ, де є понад 200 каналів.

тариф все разом оптимум і тв київстар

На даний момент тарифний план “Все разом Оптимум + ТВ” переведений оператором до Архіву. Він закритий для переходу та нових абонентів.

Після підключення з’явиться доступ до безлімітного користування:

  • Держ. програми для швидкої роботи з документами. Додатки: ДІЯ, МОЗ України, me.
  • Безкоштовні освітні ресурси. У вас з’являється доступ до різних майданчиків, без використання трафіку: Coursera, Prometheus, Duolingo, TED, Kindle, Audible, Sololearn, Neuronation, Smart Kyivstar, Вікіпедія, Всеукраїнська школа онлайн.
  • Спілкуйтесь скільки хочеться з друзями та колегами, за спілкування в месенджерах та соцмережах можете більше не переживати, що трафік закінчиться у найвідповідніший момент.
  • Перегляд роликів. З цим тарифом ви зможете насолоджуватися будь-яким візуальним контентом без обмежень: Київстар ТБ, Netflix, YouTube, Apple TV, Amazon Відео, Disney, 1+1 відео, Megogo, Oll TV.

Абонентська плата

Kyivstar Все разом Оптимум з телебаченням та додатковими каналами. Вартість послуги: 300 грн /місяць. Оплата списується щомісяця 1-го числа.

На перший місяць після переходу та пару наступних діє акція – ціна буде знижена на 100 грн.

При цьому, в перший місяць заплатити потрібно тільки за ті дні, коли тарифи реально використовувалися. Тобто абонплата перераховується без урахування днів до дати підключення.

Залишок послуг з тарифу, а також грошей на рахунку швидко уточнюється через офіційний додаток компанії.

Дзвінки до інших країн (Польща, Італія, Чехія, Німеччина, Росія, Канада, Ізраїль, Узбекистан, Індія, Китай). Коли хвилини, включені спочатку, закінчаться, вартість стане стандартною для іноземних дзвінків.

Як перейти / підключити «Все разом Оптимум + ТБ»

Для переходу на пакет Все Разом Оптимум з ТБ можна оформити на сайті Київстар, або у додатку «Мій Київстар». Для успішної заявки на підключення перший внесок складе 300 грн., він потрібен для активації послуги.

Далі списання будуть відповідно до акційних умов, або згідно з тарифним планом абонента.

Щоб Вам було простіше порівняти цей тариф з іншими, можна оцінити орієнтовну вартість використання “Все разом оптимум” за один день, вона становить ~10 грн./день.