Додаток Київстар для Смарт ТБ

Київстар є не лише оператором мобільного зв’язку, віднедавна він також надає послуги інтернет-ТБ. Встановивши додаток Київстар ТБ на свій смартфон, планшет або телевізор з підтримкою Smart TV, абонент зможе переглядати через інтернет понад 200 ТV-каналів. Як українських, так і зарубіжних. А ще йому буде надано доступ до медіатеки від телеканалу «1+1».

Переваги програми Київстар ТБ

встановити додаток київстар тв

Основні переваги програми:

  1. Абонент має право самостійно вибрати пакет телеканалів, які йому будуть доступні. Звичайно, від цього залежить і вартість послуги.
  2. Для абонентів Київстар (мобільного зв’язку або тих, що підключили послугу «Домашній інтернет»,) передбачена можливість підключити тарифний план, що включає як передоплачений пакет послуг стільникового зв’язку, так і інтернет-ТБ.
  3. Абоненти Київстар при перегляді інтернет-ТБ не витрачають пакетний трафік (навіть якщо на смартфоні включено «роздачу» трафіку).
  4. Якість зображення в рази вища, ніж у стандартного цифрового ТБ (DVB 2), є підтримка HD-дозвіл.
  5. Підключення здійснюється без обов’язкового звернення до офісу оператора.
  6. Дивитися інтернет-ТБ можна де завгодно, навіть перебуваючи закордоном. Єдина вимога – це наявність інтернет-підключення.

На які пристрої можна встановити

Завантажити додаток Київстар ТБ можна на будь-які сучасні телефони та планшети (iOS, Android), а також телевізори з підтримкою Smart TV (Андроїд ТВ, Web OS, Tizen OS). Також дивитися телеканали можна на комп’ютері чи ноутбуці, але в цьому випадку використовується не програма, а браузер. Якість зображення залежить від швидкості підключення та роздільної здатності екрана пристрою. Рекомендується використовувати інтернет від 5 Мбіт/с та вище.

Як встановити програму на Смарт ТБ

Щоб встановити програму Київстар ТБ на телевізор, потрібно лише увійти до вбудованого магазину програм (наприклад, GooglePlay), в пошуковому рядку ввести «Kyivstar TV», виконати встановлення утиліти.

Завантажити додаток Київстар ТБ

Для комп’ютера та ноутбука

Після цього — авторизуватися за допомогою номера телефону (не обов’язково бути абонентом мобільного оператора). Потім залишиться лише вибрати підходящий пакет телеканалів, сплатити абонентську плату.

киевстар тв скачати додаток на андроїд

Тарифи доступні для програми

Доступні тарифи (пакети):

  1. Легкий. Тільки для абонентів Київстару. Безкоштовні 153 телеканали, доступ до медіатеки. Єдина умова: у користувача має на телефоні бути підключений пакетний тарифний план, тобто із щомісячною абонентською платою. Якщо тариф — похвилинний, то інтернет-ТБ можна підключити тільки платно (пакет «Базовий» або вище).
  2. Базовий. 200 телеканалів, доступ до медіатеки. Ціна – 100 гривень на місяць.
  3. Сімейний. 270 телеканалів, доступ до медіатеки. Ціна – 150 гривень на місяць.
  4. Преимум HD. 302 телеканали, максимальна якість, доступ до медіатеки. Ціна – 200 гривень на місяць.

Вибрати пакет можна через особистий кабінет абонента (в самій програмі) або використовуючи додаток «Мій Київстар». Про зняття абонплати користувача інформують через СМС та на e-mail (якщо зазначено).