Архів. Тарифний план «Ваш Старт» від Київстар

Тариф обслуговується на контрактній основі. Мінімально можливий час дії цього тарифу – 30 днів з моменту підключення. Після завершення цього часу оператор має право поміняти тарифи згідно з українським законодавством.

Дія плану поширюється всю країну, крім окупованої частини. Його дія може обмежуватись там, де проводиться військова операція.

Що входить до тарифу “Ваш Старт”

Оновлено у 2023 році

  • Інтернет – 5 ГБ.
  • Дзвінки на номери Київстару – безлім.
  • Дзвінки на інші мобільні та стаціонарні українські номери та за кордон (польські, італійські, російські, німецькі, чеські, узбекистанські, ізраїльські, американські, канадські, китайські, індійські номери) – 100 хв.

Доступ до 4G і 3G забезпечується, коли є покриття 4G або 3G, а також можливість надання та споживання даної послуги. Для використання мобільного інтернету необхідно змінити ім’я точки доступу, вказавши її як “internet”.

тариф ваш старт київстар

Абонплата

Для підключення цього тарифу передбачено зняття 135 гривень із рахунку абонента. Потім оплату оператор знімає щодня у рівних частинах протягом місяця.

За відсутності достатньої суми грошей на абонентському рахунку в дату оплати тарифу можна далі здійснювати дзвінки, використовувати інтернет та надсилати СМС, оплачуючи це пізніше без комісії.

Поповнення рахунку можливе на порталі Київстар або через додаток “Мій Київстар”. Комісія при цьому відсутня.

На даний момент тарифний план “Ваш Старт” переведено оператором до Архіву. Він закритий для переходу та нових абонентів.

Умови підключення та переходу на “Ваш Старт”

Для клієнта, який вже є абонентом за передоплатою, є можливість переходу на цей тариф при використанні послуги “Міграція” з отриманням пакету за зниженою вартістю – 100 грн. за 1 місяць.

При переході з припейду на договірні умови зберігаються номер клієнта та підключені послуги.

Для клієнта, який вже є абонентом Київстар та обслуговується за договором, є можливість знайти цей тариф у “Мій Київстар” або зателефонувати на 477*1, або відвідати реальний магазин Київстар.