Архів. Тариф «Ваш Безлім» на Київстар

Саме у Київстару в Україні всі тарифи доступні з мінімальними обмеженнями. І цей оператор мобільного зв’язку одним із перших запропонував своїм абонентам безлімітний LTE-інтернет. Тарифний план Ваш Безлім якраз дозволяє їм користуватися. Причому в цьому пакеті не передбачено обмеження швидкості інтернету. Тобто трафік взагалі не враховується, навіть якщо його роздають через USB­-модеми. В інших операторів це зазвичай оплачується окремо. Також можна безкоштовно дзвонити на всі номери без плати за з’єднання.

Умови тарифного плану

Оновлено у 2024 році

Тариф Київстар “Ваш Безлім” передбачає щомісячне нарахування на рахунок наступних передплачених послуг:

  • безлімітні дзвінки на Kyivstar;
  • 750 хвилин для дзвінків на інші мережі (а також на номери фіксованого зв’язку) та за кордон;
  • безлімітний швидкісний інтернет;
  • 300 SMS по Україні.

Також абоненту буде доступна безкоштовна “Суперсила”. Це можуть бути додаткові хвилини для дзвінків, безкоштовне підключення домашнього дротового інтернету (без наступної абонплати, швидкість до 100 Мбіт/с), пакет телеканалів у рамках послуги “Київстар ТБ” (включає також спортивні телеканали).

Абонент може самостійно вибрати «Суперсилу» в «Мій Київстар», виходячи зі своїх переваг. Акція діє протягом усього періоду, доки цей тариф буде доступний клієнтам компанії (не менше 12 місяців з моменту його анонсу).

тарифний план ваш безлім київстар

Вартість

Абонплата складає 500 гривень на місяць. Підключення – безкоштовне (на рахунку має бути достатньо коштів для першого платежу, тобто 500 гривень). Надалі абонплата списується щомісяця 1-го числа.

У вказану ціну входить також послуга домашнього інтернету та SIM-карта для планшета (ще одну СІМ можна взяти безкоштовно для другого телефону).

Як підключити/перейти на пакет «Ваш Безлім»

Перейти на цей тариф можуть лише контрактні абоненти. Відповідно, необхідно відвідати найближчий магазин компанії Київстар та особисто подати заявку (при собі потрібно мати паспорт). Також її відправити можна дистанційно, але тільки за наявності ЕЦП (безкоштовно отримати можна, наприклад, через Приват24).

Клієнти інших операторів мобільного зв’язку також можуть перейти на обслуговування Київстару відразу з підключенням даного тарифного плану. У цьому випадку потрібно зареєструвати номер на свої персональні дані, а далі подати заявку на міграцію, відвідавши найближчий магазин оператора.