Домашнє ТБ від Київстар – умови і вартість

Незважаючи на епоху інтернету, любителі подивитися телевізор завжди були і будуть. Домашнє телебачення Київстар дозволяє насолодитися своїми улюбленими телеканалами, передачами і фільмами на великому екрані. Все, що потрібно – замовити послугу у мобільного оператора.

Як підключити Домашнє ТБ Київстар

як налаштувати домашню тв київстар

Вже після підключення ви зможете дивитися домашнє ТБ Київстар на комп’ютері, користуватися бібліотекою для перегляду передач в будь-який зручний час. Щоб скористатися всіма перевагами такої послуги, абоненту потрібно:

 1. Підключити домашній інтернет від Kyivstar.
 2. Вибрати кращий тариф для себе.
 3. Після підключення зателефонувати на 460 і залишити заявку на домашнє ТБ.

Якщо будуть які-небудь питання по цій послузі або реєстрації, можна все уточнити у операторів Київстар. Заявку залишити можна також і в особистому кабінеті або через додаток КС. Але важливо правильно вказати свій контактний номер телефону, щоб консультант зміг передзвонити вам і визначити найкращий час для приїзду майстрів зі служби технічної підтримки.

Умови та вартість пакетів

Щоб вам підключили домашнє ТБ від Київстар, необхідно виконати наступні умови:

 1. Підключитися до послуги «Домашній інтернет».
 2. Вибрати і оплатити потрібний тариф.
 3. Придбати ТБ-тюнер або роутер від Київстар (без нього також можна дивитися ТБ, але не на всіх пристроях).
 4. Визначити пакет послуг по ТБ.

Оператор пропонує своїм клієнтам наступні варіанти тарифів:

 • Стартовий за 29 грн/міс. Немає доступу до бібліотеки, але зате в розпорядження користувача надходять 60 каналів.
 • Зручний за 59 грн/міс. Є доступ до бібліотеки і 70 каналів для перегляду.
 • Оптимальний за 90 грн/міс. Є доступ до бібліотеки і для перегляду доступні 90 каналів.
 • Преміальний за 169 грн/міс – є доступ до бібліотеки, можна дивитися більше 110 каналів.

Купити ТБ-тюнер КС можна за 1500 гривень або оплатити в розстрочку по 39 гривень на місяць. Без цього пристрою список доступних для підключення ТБ пристроїв різко скорочується. Крім того, з його допомогою клієнти Київстар зможуть зчитувати інформацію з флешок, отримати доступ до відеоігор, індивідуальних налаштувань.

IPTV дозволяє отримати високу якість картинки, що надходить на екран, а також захищеність лінії.

Як налаштувати Домашнє ТВ на комп’ютері і телевізорі

не працює домашнє тв київстар

Налаштувати домашнє ТБ на телевізорі або комп’ютері вам допоможуть майстри з техпідтримки. Для їх виклику досить залишити заявку на сайті або зробити її безпосередньо через оператора за номером 460. Користувачі домашнього інтернету можуть скористатися системою «Мій Київстар». В обумовлений день вони під’їдуть і встановлять пристрій, «підігнавши» налаштування під ваші параметри. Після цього абонент зможе насолоджуватися переглядом улюблених передач в будь-який час, причому користуватися і такою функцією, як «Відкладений ефір», ставлячи на паузу улюблені програми.

Підключення до мобільного інтернету – це не тільки домашнє ТБ, але також можливість без проблем скачати бібліотеку відео, переглядати її в режимі онлайн, використовувати всі можливості мережі на комп’ютері. Такий варіант, якщо вірити відгукам, найоптимальніший. А для щасливих володарів Смарт ТВ навіть не буде потрібний приїзд майстрів, адже всі канали успішно встановлюються віддалено за допомогою скачування потрібного ПЗ.

Що робити якщо послуга не працює

Якщо послуга не працює, то в такому випадку необхідно звернутися до оператора за номером 460 або в техпідтримку на офіційному сайті. Користувачі домашнього інтернету можуть скористатися функціоналом додатку «Мій Kyivstar». Після подачі заявки вам зателефонують, щоб уточнити час приїзду бригади монтажників. Майстри після приїзду виявлять причину неполадки і усунуть її.

Як відключити домашню тв Київстар

Відключити домашнє ТБ Київстар можна також за допомогою операторів. Для цього користувач повинен подзвонити по одному з номерів:

 • 477
 • 460
 • 0 800 300 460 (з міських і номерів інших операторів України)

Після цього ви зможете попросити відключити вам цю послугу. Зазвичай протягом доби її дію припиняють.