Архів. Тариф Smart Max від Київстар

Тариф Київстар Смарт Макс доступний для контрактних абонентів. Його перевага – безкоштовні дзвінки в мережі Kyivstar, а також безлімітний інтернет. Також тариф підтримує послугу «Київстар Сім’я», за умовами якої можна отримати загальний пакет послуг відразу на кілька абонентів. Підключити тариф можуть як діючі, так і нові абоненти.

Умови пакету Смарт Макс

Базові умови в тарифі Смарт Макс від Київстар наступні:

ПослугаВартість і
детальні
умови
Абонентська
плата
300 гривень на
місяць (в перший
місяць – 100
гривень при
дотриманні
певних умов)
ІнтернетБезліміт
ДзвінкиБезліміт і без
плати за з’єднання
на номери Київстар,
300 хвилин на
місяць на інші
мобільні по Україні
SMS300 штук на
місяць на
мобільні по
Україні
Домашній
інтернет
Безкоштовно
(якщо є можливість
підключити,
вартість активації
становить 25 гривень)
Додаткові
послуги
Київстар ТБ і
Smart Guide Lite
– безкоштовно
(входять у вартість,
підключити
потрібно через
«Мій Київстар »)
Mobile IDБезкоштовно
(входить в
абонентську
плату)

Після закінчення передплачених пакетів, тарифний план Smart Max Київстар передбачає наступні умови:

  • 1,5 гривні за хвилину на дзвінки по Україні (і в Італію, Чехію, Німеччину, Польщу);
  • 3 гривні за 10 SMS на добу (кількість підключаються пакетів протягом доби не обмежена).

Інтернет – безлімітний, але швидкість підключення буде обмежена після вичерпання 40 гігабайтів протягом календарного місяця. Після цього завантаження даних буде виконуватися з лімітом до 0,8 Мбіт/с (але без урахування використовуваного трафіку).

пакет smart max від kyivstar

Вартість

Ціна використання тарифу – 300 гривень на місяць. У перший місяць для нових абонентів – 100 гривень.

Як підключити / перейти на тариф Smart Max

Важливо! Тарифний план перенесено оператором до архіву. Підключитись/перейти на нього неможливо. Для тих хто вже був на тарифі «Smart Max», компанія надасть нові умови або подібний тариф для переходу.

Для нових абонентів перейти на тариф можна тільки після особистого звернення до представництва компанії Kyivstar (в будь-якому місті чи регіоні). Для абонентів передплаченого зв’язку перехід на тариф доступний в рамках послуги «Міграція номера». Тобто потрібно буде особисто з паспортом звернутися в офіс стільникового оператора і подати заявку (також сплативши вартість першої абонентської плати). Номер мобільного при цьому зберігається (з усіма раніше підключеними для нього послугами).

Для контрактних абонентів перехід виконується через систему «Мій Київстар» (в додатку або на сайті). Через USSD-запит перехід не виконується.

До додаткових опцій в цьому тарифі передбачено і підключення послуги «Домашній інтернет» всього за 25 гривень. Але надається вона тільки в тому випадку, якщо є технічна можливість зробити підключення абонента. Уточнити це можна або за номером 466, або особисто звернувшись в офіс компанії.

У підсумку: якщо вірити відгукам діючих абонентів, то тариф Smart Max – один з кращих для використання в якості «сімейного». Ще краще – якщо людина проживає в тому домі, де можна підключити «Домашній інтернет від Київстар», адже це дозволить заощадити до 300 гривень на місяць на оплату послуг з доступу в інтернет!