Архів. Тарифний план «LOVE UA Без кордонів» на Kyivstar

У тарифі love ua без кордонів на Київстар є цікаве доповнення у вигляді однієї Суперсили. Додаток підключається за бажанням користувача, дізнатися повний список послуг можна на офіційній сторінці оператора.

Як підключити пакет LOVE UA Без кордонів

Підключити тарифний план LOVE UA без кордонів від Kyivstar можна двома способами:

  1. Для абонентів компанії за зміни колишнього тарифу на запропонований достатньо активізувати його у додатку Мій Київстар або через короткий номер 477*1. Оператор звертає увагу, що під час переходу невикористаних хвилин, гігабайтів, СМС обнуляються.
  2. Для нових користувачів достатньо купити даний стартовий пакет та провести активацію за інструкцією, вказаною на звороті упаковки. Після активації тарифу послуги, що входять до нього, діють безкоштовно протягом перших 4 календарних тижнів.

тарифний план love ua без кордонів kyivstar

Паралельно абонент обирає одну суперсилу: допомогу ЗСУ, телебачення, 100 СМС по Україні, 100 хвилин дзвінків за кордон та ін.

Умови тарифного плану

У пакеті від Kyivstar є:

  • безліміт на мобільний інтернет;
  • мобільний інтернет у рамках роумінгу, що діє у 27 державах – 4 тисячі Мб;
  • необмежені дзвінки абонентам оператора;
  • 275 хвилин розмов з абонентами 13 країн, повний перелік держав вказано на офіційній сторінці постачальника послуг.

Вигода та дзвінки на мобільні номери інших операторів та стаціонарні телефони – у пакетах по 5 гривень за 10 хвилин.

Абонплата

Для підключення тарифу з рахунку знімається 275 гривень, аналогічна оплата береться кожні 4 тижні у нічний час. Якщо коштів у розрахунковий день недостатньо, знімається 20 гривень як плата за добовий пакет послуг, з обмеженням швидкості інтернету до 0,8 Мбіт/с.

При поповненні рахунку того ж дня забирається лише різниця, решта грошей зберігається. За відсутності коштів користувач не може використовувати пакет послуг до поповнення рахунку.