Архів. Тариф «Твій Старт» Київстар

Тарифний план «Твій Старт» Київстар є базовим для всіх нових абонентів у 2022 році. Є пакетним, тобто до нього включено вже набір передплачених послуг, а саме безліміт всередині мережі, безкоштовні хвилини на дзвінки іншим операторам, а також інтернет-трафік на максимально доступній швидкості (LTE+).

Умови тарифного плану 

тарифний план твій старт київстар

(Update від 2023 року) Базові умови цього плану такі:

  1. Розрахунковий період – 28 днів (4 тижні).
  2. Дзвінки в мережі безкоштовні.
  3. На інші мережі — 100 хвилин на 28 днів, можна замовити додаткові пакети через «Мій Київстар», а також доступна економія на дзвінки за кордон. Тарифікація щохвилини.
  4. Інтернет – 5 гігабайтів.

Також в рамках даного тарифного плану від Kyivstar надається трафік, що не тарифікується на соц. мережі, месенджери, а також додаток «Дія».

На даний момент тарифний план “Твій Старт” переведено оператором до Архіву. Він закритий для переходу та нових абонентів.

Вартість пакету послуг

Абонентська плата складає 135 гривень. Якщо на рахунку буде недостатньо коштів для зняття абонплати, то стягується 10 гривень, надається добовий пакет послуг (безліміт у мережі, 100 мегабайтів трафіку). До зазначених цін включено всі додаткові стягнення, включаючи ПДВ та податок до ПФ.

Як підключити тариф Твій Старт від Київстар

Щоб підключити пакет «Твій старт», Київстар потрібно виконати його активацію через систему «Мій Київстар» або ж зв’язатися з оператором за номером 466 (безкоштовні дзвінки). Перейти на нього можна без додаткових плат. Потрібно лише переконатися, що на рахунку достатньо коштів на оплату пакету (135 гривень).

Якщо у абонента виникають якісь складнощі, то він також може звернутись до найближчого офісу Київстару. Для підключення паспорт не потрібний (потрібний лише телефон та СІМ-картка). Цей тарифний план орієнтований на тих, хто бажає заощаджувати на мобільному зв’язку і рідко користується доступом до інтернету зі смартфона.