Архів. Тариф «Твій Оптимум» від Київстар

Пакет Твій Оптимум Київстар дає можливість абоненту отримати до 25 гігабайтів мобільного інтернету та безлімітні дзвінки на номери абонентів Київстар. Додатково надаються хвилини, що не тарифікуються, на дзвінки абонентам інших операторів України, а також закордон.

Умови тарифного плану “Твій Оптимум”

тарифний план твій оптимум київстар

(Update від 2023 року) В рамках тарифного плану абоненту надаються такі послуги:

  • Мобільний інтернет на швидкості 4G – 25 гігабайтів без тарифікації та зниження швидкості;
  • Дзвінки на номери абонентів Київстар – безлімітно;
  • Дзвінки на номери інших абонентів та інші країни (Польща, Італія, Росія, Ізраїль, США тощо) – 200 хвилин. Після витрати хвилин дзвінки здійснюються за тарифом 3 гривні за 3 хвилини;
  • СМС-повідомлення Україною – 200 штук.

У тарифі не списуються мегабайти при підключенні до мобільного інтернету, якщо абонент використовує такі додатки: ДІЯ, Твіттер, Вікіпедія, Ютуб, Київстар ТВ, Інстаграм, Пінтерест та ін.

На даний момент тарифний план “Твій Оптимум” переведено оператором до Архіву. Він закритий для переходу та нових абонентів.

Вартість

Вартість тарифного плану – 250 гривень на 4 тижні. Орієнтовна вартість пакету на день – 8,93 гривні.

Як підключити/перейти на тариф Твій Оптимум

Для переходу на тарифний план абоненту достатньо зв’язатися із мобільним оператором за номером 477*1. Нові абоненти можуть придбати СІМ-карту в салонах стільникового зв’язку, інструкція з підключення вказана на обороті стартового пакета.

Абонент також має можливість активувати одну з «суперсил» на вибір. Йдеться про безлімітний мобільний інтернет, телебачення від Київстар ТБ (з доступом до всіх каналів, фільмів, серіалів та телепередач), додаткові 5 Гб мобільного інтернету, 100 хвилин для дзвінків в інші країни.