Архів. Тариф Максимальний безлим на Київстар Україна

Тариф Київстар Максимальний безлим було визнано одніэю з кращих тарифних пропозицій на мобільному ринку України для активних користувачів Інтернет-послуг.

Його користувачами є ті власники гаджетів, які не уявляють свого життя без регулярного читання новинних повідомлень, скачування “важких” файлів і великих обсягів музики, постійного спілкування і обміну медіа в месенджерах, перегляду фільмів і серіалів на екрані свого планшета і девайса.

Умови тарифного плану Максимальний безліміт на КС

тариф максимальний безлим київстар відгуки

З’явившись тариф зазнавав змін: додавалися нові послуги, збільшувалися розміри пакетів, розширювався перелік доступних сервісів і програм. Коригування умов здійснювалося з метою максимального задоволення зростаючих бажань і потреб користувачів: метою Kyivstar було створення такого тарифу, який повністю відповідав би сучасним запитам абонентів.

В пакет Київстар Максимальний Безлім включені наступні пакети послуг:

ПослугаВключений
обсяг
Обсяг інтернет
трафіку
Безлімітний
Дзвінки на номери
в мережі Київстар
Безліміт
Дзвінки абонентам
інших українських
мобільних операторів,
абонентам з Італії,
ФРН, Чехії,
РФ, Польщі
300 хвилин
Смс -повідомлення
по Україні
300 sms
Перегляд
Київстар ТВ
55 ТВ-каналів
Додаток
Київстар Футбол
Включено

Вартість пакета послуг

Абонплата за “Максимальний безліміт” становить 300 гривень за 4 тижні. Доступ до всіх безлімітних пакетів послуг коштує близько 10,71 грн на добу, дія тарифного плану починається відразу ж після внесення оплати.

Додаткові умови в тарифі

Абонентам, які вирішили підключитися до цієї пропозиції мобільного оператора, після придбання пакета надаються додаткові умови тарифу Максимальний безлим Київстар:

  • друга сімка з тим же номером телефону, призначена для використання Інтернету на планшеті або іншому пристрої;
  • безкоштовне користування месенджером Veon;
  • вигідна вартість MMS-повідомлень: 1 гривня на номери будь-яких мобільних компаній країни;
  • можливість замовлення додаткового другого смс-пакета (1 смс за 1 гривню), після його вичерпання – третього пакета (10 смс за 10 грн, не більше 90 пакетів за день).

умови тарифу максимальний безлим київстар

Як підключити максимальний безліміт на Київстар

Важливо! Тарифний план перенесено оператором до архіву. Підключитись/перейти на нього неможливо. Для тих хто вже був на тарифі «Максимальний безлім», компанія надасть нові умови або подібний тариф для переходу.

Для підключення абонентам інших мобільних провайдерів необхідно:

  1. з паспортом прийти в салон послуг Kyivstar і придбати стартовий пакет цього тарифного плану;
  2. внести на рахунок мінімум 100 гривень (рекомендується відразу поповнити баланс на 300 грн – після їх оплати користувачеві відразу стануть доступні всі послуги тарифного плану);
  3. вставити сім-карту в смартфон або планшет;
  4. здійснити її активацію.

Можливість переходу на безлімітний тарифний план

Оскільки за тарифом “Максимальний безліміт” від Київстар безліч позитивних відгуків від користувачів з різних регіонів країни, все більше абонентів мобільного компанії замислюється про перехід на цю тарифну пропозицію.

Щоб підключити безлімітний тарифний пакет, чинному абоненту КС необхідно скористатися одним із способів:

При переході на новий тариф, у абонента будуть анульовані всі пакети, сплачені ним раніше в рамках попередньої пропозиції.

Як відключити безлімітний тариф Київстар

Для повної відмови від всіх послуг Київстар необхідно розірвати договір з мобільним оператором.

У всіх інших випадках абоненту достатньо змінити свою тарифну пропозицію на ту, що йому підходить більше. Так він зможе відключити ті опції, які йому більше не потрібні, і перейти на оптимальний за умовами і вартістю тариф національного оператора мобільного зв’язку України.