Роумінг Київстар – інтернет і дзвінки за вигідною ціною

Українці все частіше стали їздити за кордон відпочивати або працювати. У зв’язку з цим стала дуже популярною послуга роумінгу. Київстар інтернет в роумінгу надає вигідні тарифні плани, які допомагають залишатися на зв’язку і економити.

При виїзді за межі України підключати роумінг не потрібно. Він автоматично активізується в мережі Київстар, про що абонента сповістять в смс-повідомленні. При достатній наявності коштів користувач може вільно користуватися соціальними мережами, здійснювати вихідні і вхідні дзвінки і відправляти смс і ммс-повідомлення. Подивимося, що необхідно врахувати при підключенні роумінгу в мережі Kyivstar.

Як підключити роумінг Київстар

як підключити роумінг Київстар

При перетині кордону переконайтеся, що на смартфоні не стоїть заборона на підключення роумінгу. Для цього треба зайти в налаштування і активувати послугу. Після цього ви отримаєте смс -повідомлення з привітанням в іншій країні. Додатково абонента проінформують про умови його тарифу в роумінгу.

«Роумінг доступний кожному» – це значить, що доступ до інтернету і здійснення дзвінків надається всім абонентам, незалежно від того, до якої країни вони вирушили: Єгипет, Туреччина, Європа, Польща, Німеччина, Іспанія, Росія, Чехія, Італія, Болгарія, Австрія, Угорщина, Ізраїль, США, Грузія, Білорусь, ОАЕ, Молдова або Сінгапур.

Умови активації

Стандартні умови тарифікації роумінгу активуються автоматично на будь-якому смартфоні. Якщо активація не відбулася, перезавантажте ваш мобільний пристрій.

Також абонент може активувати пакет послуг, які допоможуть йому ефективно заощаджувати на різних послугах:

  • Простий роумінг – спеціальний пакет, який надає на 27 день 3000 мегабайтів, 200 хвилин на вихідні дзвінки і 200 смс на номери всіх операторів.
  • Комфортний роумінг – активується одноразово переважно під час подорожі або недовгою ділової поїздки.

Інтернет в роумінгу

Інтернет в роумінгу Київстар тарифікується згідно підключеному  тарифному плану. Ви можете користуватися міжнародним пакетом послуг, який активується автоматично, як тільки ви в’їжджаєте в іншу країну. Також можна додатково замовити пакет мегабайтів.

Що робити, якщо не працює інтернет в роумінгу Київстар? Першим кроком буде зателефонувати на гарячу лінію за номером *105*466#. Послуга за кордоном абсолютно безкоштовна. Після відправки заявки оператор мобільного зв’язку передзвонить вам.

Також потрібно перевірити коректність налаштувань інтернет на вашому пристрої.

В налаштуваннях телефону зайдіть в розділ «Вибір мережі» та зробіть активною опцію «Автоматично». Після цього інтернет автоматично активується в роумінгу.

Вихідні та вхідні дзвінки в роумінгу Київстар

Тарифікація вихідних дзвінків відбувається з першої секунди розмови. Після цього активується пакет послуг на добу, що становить 15 хвилин на вихідні дзвінки. Дані хвилини можна використовувати для дзвінків на номери всіх операторів.

Вартість пакету буде залежати від групи країн, в якій ви перебуваєте:

  • Перша група – 2 грн за хвилину розмови.
  • Друга група – 4 грн / хв.
  • До інших країн: 50 грн / хв.

Як тільки ви перетне кордон країни, на ваш номер прийде смс з умовами тарифного плану в роумінгу. За вхідні дзвінки в роумінгу Київстар також може стягуватися плата.

інтернет в роумінгу Київстар

SMS-повідомлення

Тепер обмінюватися смс-повідомленнями можливо, в якій би точці світу ви не знаходились. При достатній наявності коштів на особистому рахунку вам буде надаватися 25 смс на добу. Плата здійснюється при відправці першого смс-повідомлення і тільки в день користування. В 00:00 всі невикористані смс будуть анульовані.

Вартість смс-повідомлень залежить від групи країн:

  • Перша і друга група країн – 1 грн/шт.
  • Інші: 8 грн/шт.

Щоб перевірити залишок смс, необхідно набрати *106*1*2# і трубку виклику.

Як відключити роумінг Київстар

При поверненні в Україну роумінг автоматично відключається. Якщо ви бажаєте відключити інтернет в роумінгу, для цього деактивуйте послугу в вашому смартфоні. При необхідності підключайтеся до мережі інтернет і користуйтеся трафіком.

Відключити роумінг також можна в налаштуваннях телефону. Якщо ви не знайшли даної опції, зверніться до оператора мобільного зв’язку і попросіть його про допомогу. Він підкаже, куди необхідно буде зайти в меню налаштувань, щоб відключити роумінг.

Якщо абонент не робить дзвінків, не надсилає смс і не користується інтернетом, то послуга роумінгу не буде активною. Зняття коштів (підключення) відбувається  після використання послуги.

Умови покриття відповідають якості GSM зв’язку в країні вашого перебування. Відгуки про роумінг Київстар свідчать про оптимальність умов оплати і відмінній якості надання різних послуг: дзвінків, смс або інтернету.