Радіо Київстар – ТОП музика в твоєму гаджеті

Radio Kyivstar – мобільний додаток для смартфона, який відкриває доступ до кількох мобільних радіостанцій від мобільного оператора. Слухати радіо абоненти мережі Київстар можуть без тарифікації трафіку, доступна програма користувачам і інших операторів.

Завантажити мобільний додаток Radio Kyivstar

додаток радіо київстар

Завантажити додаток Радіо від Київстар можна безкоштовно в магазинах мобільних додатків на вашій операційній системі. Завантаження також є безпосередньо через сайт оператора за посиланням https://kyivstar.ua/uk/mm/entertainment/radio_kyivstar.

В кінці 2019 року мобільний оператор прийняв рішення зробити безкоштовний доступ до сервісу для всіх своїх абонентів незалежно від використовуваного тарифного плану. У січні 2020 року було прийнято рішення об’єднати радіо з сервісом для потокового прослуховування треків «Вільна музика».

Прослуховування радіо доступне не тільки з мобільних пристроїв, але і з комп’ютера. Для доступу до декстопної версії досить перейти на https://radio.kyivstar.ua/top-hits, вибрати відповідну радіостанцію і якість відтворення музики, після чого натиснути на кнопку «Play».

Можливості

Радіо Київстар позбавляє користувачів від необхідності постійно шукати і завантажувати треки, завантажуючи пам’ять мобільного телефону. Додаток має максимально спрощений функціонал, не займає багато пам’яті на смартфоні, підходить навіть для слабких пристроїв.

Можливість вибору якості відтворення треків дозволяє відтворювати музику навіть при низькій швидкості інтернету.

Плейлист радіо Київстар досить різноманітний. Доступно 4 канали з музикою:

  1. Рок. Грають популярні рок-хіти з усього світу;
  2. Топ. Доступ до музичних новинок і топів чартів;
  3. Бізнес. Музика від інді -виконавець;
  4. Лаудж. Красива і легка музика без зайвих розмов в ефірі, стане оптимальним варіантом для створення робочої атмосфери.

До інших переваг сервісу можна віднести:

  • Велика розмаїтість музики в ефірі, повтори відбуваються вкрай рідко;
  • Відсутня тарифікація трафіку, що виходить через додаток;

Програма доступна для всіх смартфонів на базі Андроїд і iOS.