Послуга «Зміна адреси» від Київстар

Послуга «Переїзд домашнього інтернету Київстар» дозволить без додаткових витрат підключити «Домашній інтернет Kyivstar» при зміні місця проживання. Номер особового рахунку при цьому зберігається, тарифний план – теж (за винятком регіональних).

Як підключити послугу

київстар домашній інтернет переїзд

Щоб перенести інтернет Київстар з однієї адреси на іншу, необхідно:

Послуга надається безкоштовно, оплачувати заявку за нове підключення і послуги технічних фахівців не буде потрібно. Якщо раніше Київстар надавав абоненту роутер, то він зможе продовжувати ним користуватися без будь-яких обмежень і доплат.

Обмеження передбачені тільки в тому випадку, якщо за новим місцем проживання абонента немає технічної можливості виконати підключення.

Скористатися послугою можна необмежену кількість разів. Але з моменту подачі попередньої заявки повинно пройти не менше 30 днів. Скористатися «переїздом» можуть абоненти, які проживають у всіх регіонах України.

Кому буде корисна ця опція

Функція буде корисна тим, хто тимчасово проживає в орендованій квартирі і планує незабаром її змінити. І щоб не довелося займатися пошуком нового провайдера, а також чекати, коли він підключить абонента – Київстар пропонує вже через 2 – 3 дні продовжити користуватися «Домашнім інтернетом». Прокладання нового кабелю, а також налаштування роутера виконуються безкоштовно. Підключення проводиться за попередньою домовленістю.

У підсумку: «Зміна адреси» – зручний варіант для тих, хто планує переїзд, але бажає продовжувати користуватися послугами проводового підключення інтернет від Kyivstar.