Як зателефонувати, якщо немає грошей на рахунку Київстар

Якщо на рахунку недостатньо фінансів для здійснення вихідного дзвінка, абоненти Kyivstar можуть вирішити проблему одним із таких способів:

 1. Здійснити дзвінок за рахунок абонента Київстар;
 2. Попросити співрозмовника передзвонити їм;
 3. Здійснити короткий виклик, який відобразиться як пропущений.

Від ситуації «нуль на балансі» не застрахований жоден користувач телефону. Однак навіть без грошей на рахунку, власники сім-карти від національного українського оператора зв’язку гарантовано залишаються на зв’язку з близькими та рідними.

Опції “Заплати за мене” від Київстар

як зателефонувати за рахунок абонента київстар

Суть опції «Заплати за мене Київстар» в тому, що вихідний дзвінок оплачується не абонентом з нульовим балансом, а його співрозмовником. Послуга може стати в нагоді в наступних ситуаціях:

 • Дзвінок робить дитина або літня людина з обмеженою кількістю коштів на рахунку.
 • У розмові більше зацікавлена людина, якій відбувається виклик.
 • Дзвінок необхідний для передачі важливої ​​або термінової інформації, в якій зацікавлені обидва співрозмовники.

При введенні спеціального коду дзвінок здійснюється в традиційному вигляді: відбувається з’єднання, на екрані співрозмовника відображається номер вхідного дзвінка. Після зняття телефону абонент буде проінформований голосовим повідомленням про те, що цей дзвінок буде оплачуватися з його балансу. Після цього у нього є час на вибір:

 • Погодитися і підтвердити з’єднання, набравши «1» в режимі тонового набору.
 • Відмовитися від оплати чужого дзвінка, натиснувши клавішу «відмова».

Вартість послуги становить 3 гривні. Вона списується з балансу абонента після згоди на з’єднання, подальша тарифікація не провадиться.

Як скористатися послугою

Для здійснення дзвінка з використанням послуги «Заплати за мене» абоненту Київстар необхідно вводити номер у вигляді комбінації: 81638 «телефон абонента».

Якщо ви хочете, щоб дитина або батьки здійснювали вам дзвінок за рахунок співрозмовника на Київстарі, необхідно перезберегти ваш номер телефону в їх телефонній книзі з додаванням префікса 816.

Інші способи зателефонувати за рахунок співрозмовника Київстар

Альтернативними способами для абонентів КС зробити вихідний дзвінок при нульовому балансі є:

 • Короткий виклик: при наборі телефону з’єднання зі співрозмовником не відбудеться, але сам дзвінок буде відображатися як пропущений. Надається безкоштовно, доступно для дзвінків на номери інших операторів.
 • «Передзвони мені»: після введення USSD-коду *130*380«телефон»# співрозмовнику прийде смс з проханням передзвонити по введеному номеру. Відправити запит можна абонентам будь-яких мобільних компаній України.

як зателефонувати якщо немає грошей на рахунку київстар

Особливості та ліміти послуги

Головною умовою надання опції «Заплати за мене» є приналежність обох абонентів, як того, хто здійснює дзвінок, так і того, хто оплачує його, до користувачів Київстар. Також обидва співрозмовники повинні знаходитися в межах національних кордонів.

Щоб успішно дзвонити за чужий рахунок, необхідно дотримуватися встановленого оператором ліміту на кількість невдалих спроб. Після 5 безуспішних викликів протягом однієї доби надання послуги від КС припиняється до закінчення дня.

В якості успішного виклику розглядаються:

 • Дзвінок абоненту, що завершився з’єднанням.
 • Дзвінок на номер, який в момент здійснення дзвінка був зайнятий.

Важливо: якщо у того, хто здійснює виклик, підключений Антивизначник номера, його співрозмовник побачить телефон цього абонента.

Для уточнення інформації про роботу послуги, можна звернутися до оператора контакт-центру (дзвінок безкоштовний) або написати на підтримку Мій Київстар.