Налаштування мобільного інтернету Київстар

Мобільний інтернет став доступним і зручним в користуванні по всій Україні. Більшість сучасних мобільних пристроїв має автоматичні настройки, які дозволяють дуже швидко підключитися до зв’язку інтернет Київстар. Однак для деяких версій ОС автоматичні настройки не випускають або ще не розробили. Тому необхідно буде знати, як здійснити настройку мобільного інтернету Київстар вручну.

Особливого досвіду і навичок для настройки не потрібно. Дотримуючись чіткої інструкції користувач може протягом 2-х хвилин ввести всі необхідні дані вручну і підключити інтернет Kyivstar. Дана стаття допоможе абоненту розібратися з ручними настройками для підключення Андроїда і iPhone, а також підключити 3G або 4G.

Ручні настройки інтернету Київстар на телефоні

ручні налаштування Київстар інтернету

Щоб налаштувати мобільний інтернет вручну можна звернутися на офіційний сайт за підказками. Тут можна знайти докладну інструкцію підключення для різних пристроїв.

Попередньо зателефонуйте на гарячу лінію, де оператор точно перевірить технічні можливості вашого телефону і сумісність його з автоматичними настройками. Якщо існує можливість автоматично вас підключити, він зробить це за допомогою системи. Однак якщо такої можливості немає, то він вишле відповідні ручні настройки для вашого смартфона.

Якщо ви не впевнені, що самі можете розібратися з ручними настройками, то зверніться до оператора мобільного з іншого телефону і за допомогою його підказок налаштуйте ваш пристрій. Це допоможе оперативно впоратися із завданням і правильно під’єднати інтернет зв’язок.

Переваги автоматичних налаштувань

Існує безліч переваг автоматичних налаштувань інтернету Київстар:

 • Швидке з’єднання. Всі необхідні настройки миттєво приходять на телефон. Система розпізнає їх і виконує активацію інтернет-послуг.
 • Комфортне підключення. Користувачеві не потрібно розбиратися в типі мережі, точки доступу, APN і багатьох інших опціях.
 • Без додаткової плати. Будь-які автоматичні настройки приходять на девайс безкоштовно.

Автоматичні настройки не потрібно замовляти, як тільки сім-карта буде активована в електронному пристрої, компанія Київстар сповістить абонента про наявність налаштувань для інтернету. Необхідно буде лише почекати кілька хвилин, як вся система автоматично налаштує смартфон і покаже наявність інтернет- зв’язку.

Як замовити налаштування інтернет Київстар

Що робити, якщо автоматичні настройки не прийшли на девайс? У такому випадку їх слід замовити. Надішліть СМС-повідомлення з цифрою 4 на номер 4660, щоб отримати відповідні налаштування. Абонент отримає три типи повідомлень:

 1. Ваш телефон налаштований. Буває так, що користувач не може підключитися до мережі інтернет не тому що його пристрій не налаштований. Якщо ви отримали це повідомлення, зателефонуйте в колл-центр консультанту, який допоможе з’ясувати причину відсутності зв’язку.
 2. Автоматичних налаштувань для вашого пристрою немає. Смс-повідомлення буде з ручними настройками, які вам необхідно буде ввести самостійно.
 3. Автоматичні настройки для вашого смартфона успішно встановлені. Абонент отримає ряд повідомлень з підтвердженням про активацію інтернет-зв’язку.

автоматичні налаштування інтернету Київстар

Андроїд

Налаштування інтернету Київстар на Андроїд будуть відрізнятися від інших операційних систем. Налаштувати смартфон можна дотримуючись інструкції:

 • У головному меню виберіть опцію «Налаштування».
 • У вкладці «Мобільні мережі» клікніть на «Тип мережі».
 • Виберіть відповідну мережу.
 • У пункті «Точка доступу» встановіть прапорець або +.
 • У пункті «Ім’я» вкажіть будь-яку назву мережі.
 • У пункті АРN пропишіть internet.

Залиште порожніми всі інші пункти і збережіть налаштування. Після цього активуйте мобільний інтернет.

iPhone

Налаштування інтернету Київстар iPhone будуть виконуватися в такий спосіб:

Якщо після внесення всіх налаштувань в пристрої все одно не працює мобільний інтернет, підключіть послугу набравши USSD-команду *100*11*2#.