4G / LTE інтернет від Київстар

Підключити 4G на Київстар і користуватися інтернетом на швидкості аж до 100 Мбіт/с може кожен абонент мобільного оператора. Подавати заявку на активацію послуги не потрібно, головне – переконатися, що пристрій і SIM-карта відповідають технічним вимогам і підключити один з тарифів, в якому передбачена можливість користуватися бездротовим інтернетом.

Як підключити 4G на Київстарі

як підключити 4g на киевстар

Щоб використовувати всі можливості Київстар LTE, потрібно придбати смартфон з підтримкою мереж 4-го покоління. Щоб дізнатися самостійно, чи підтримує телефон 4 G, можна використовувати USSD-запит *245*5# (це безкоштовно). Також інформація про підтримку LTE обов’язково вказується на упаковці до пристрою. Типи Band, які використовує Київстар:

 • band 3 (1800 MHz);
 • band 7 (2600 MHz);
 • band 20 (900 MHz).

Всі актуальні версії Айфон сумісні з 4G (починаючи з iPhone 4S). Але чим більше нове покоління пристрою – тим вище швидкість завантаження і відправки даних для нього доступна.

Як зробити налаштування 4G інтернету

У більшості випадків настройка 4G інтернету Київстар не потрібна, параметри APN (сервера для підключення) смартфон зчитує автоматично з встановленої SIM-карти. Потрібно лише переконатися, що в налаштуваннях гаджета включена робота в LTE-діапазону. На Android це виконується наступним чином:

 • відкрити «Налаштування», перейти в розділ «Мобільні мережі»;
 • вибрати SIM-карту (якщо їх встановлено декілька);
 • в розділі «Тип мережі» вибрати 2G / 3G / 4G (може позначатися як GSM / 3G / LTE).

При наявності покриття 4G телефон після цього буде підключатися сам до даної мережі.

На пристроях з iOS налаштування виконується так:

 • перейти в «Налаштування», відкрити розділ «Стільниковий зв’язок»;
 • відкрити пункт «Параметри даних», далі – «Голос і дані»;
 • вибрати LTE, в діалоговому вікні підтвердити включення даного стандарту зв’язку.

Якщо після того, як включити 4G на айфоні, пристрою все одно не вдається з’єднатися з LTE, то це означає, що телефон призначений для продажу на ринку США. У ньому відсутня підтримка тих band, які використовує Kyivstar.

Про те, що Ви отримуєте доступ до 4G також можна дізнатися по індикатору потужності сигналу (поруч з ним буде відмітка 4G або LTE). Далі рекомендується виконати тест мережі за допомогою сервісів SpeedTest Kyivstar або 2 IP (безкоштовно). При впевненому прийомі LTE швидкість завантаження даних приблизно становитиме від 20 Мбіт/с і вище.

Тарифи з високошвидкісним інтернетом

4G працює при підключенні будь-якого з актуальних тарифних планів:

 1. «Дзвінки для батьків». Абонплата 60 гривень, трафік – 100 мегабайтів.
 2. «Інтернет для батьків». Абонплата 100 гривень, трафік – 6000 мегабайтів.
 3. «Київстар сім’я». Абонплата 100 гривень, трафік – 6000 мегабайтів.
 4. «Smart». 150 гривень на місяць, 12000 мегабайтів.
 5. «Smart Max». 300 гривень на місяць, інтернет безлімітний.
 6. «Smart Business». 600 гривень на місяць, інтернет безлімітний.
 7. «Smart Business +». 1200 гривень на місяць, інтернет безлімітний.
 8. «Smart Region». 100 гривень на місяць, 30000 мегабайтів.
 9. «Смачний». 100 гривень на місяць, 20000 мегабайтів.
 10. «Спілкування без кордонів». 125 гривень на місяць, 6000 мегабайтів.
 11. «Розваги без кордонів». 175 гривень на місяць, 12000 мегабайтів.

Деякі із зазначених тарифів є регіональними. Тобто їх підтримка передбачена лише в деяких регіонах. Перевірка доступності конкретного плану можлива через систему самообслуговування «Мій Київстар».

У тарифних планах з безлімітним інтернетом є обмеження. Якщо абонент протягом розрахункового періоду витратив більше 40 гігабайтів трафіку, то до наступної абонплати швидкість доступу для нього буде знижена до 0,8 Мбіт/с. Цієї швидкості буде достатньо і для перегляду YouTube (360p), і для відеодзвінків через месенджери.

перевірити сім карту на 4g київстар

Як перевірити сім-карту Київстар на 4G

Щоб телефон міг підключатися до LTE, необхідно використовувати сумісну SIM-карту (іменується як USIM). Щоб перевірити, чи сумісна з 4G встановлена в поточний момент SIM-карта, можна скористатися USSD-запитом *245*4# і натиснути клавішу виклику. Відповідь з’явиться на екрані у вигляді push-повідомлення.

Якщо SIM не підтримує LTE, то її потрібно замінити на сумісну. Це виконується у будь-якому представництві Київстар. Сервіс безкоштовний, номер абонента зберігається. До речі, в USIM є ще одна перевага – більший обсяг пам’яті для контактів.

Всі стартові пакети Kyivstar, реалізовані з 2018 року, за замовчуванням є USIM. Якщо ж СІМ-карту абонент придбав раніше, то йому слід її замінити на нову.

У підсумку: швидкість інтернету Київстар 4G порівнянна з «домашнім WiFi». LTE дозволяє дивитися і стрімити потокове відео у високій якості, завантажувати будь-який контент за секунди на свій смартфон.