ESim Kyivstar Україна – сімка нового покоління

Esim від Київстар – сучасна сім-карта, яка не має фізичного аналога і працює тільки за рахунок можливостей смартфона. Основна перевага картки – стати абонентом можна дистанційно без відвідування салону зв’язку.

Як підключити вбудовану сім-карту Kyivstar

віртуальна сім карта kyivstar

Активація максимально спрощена, потрібно тільки відсканувати спеціальний код на сайті оператора, провести налаштування смартфона за інструкцією, перезавантажити пристрій і своєчасно поповнювати рахунок для доступу до всіх пакетних пропозицій обраного тарифу. Не потрібно йти в магазин за SIM-карткою – еSIM від Kyivstar підключається онлайн всього за кілька хвилин з будь-якої точки планети.

Послуга доступна новим і вже діючим абонентам. Перед підключенням перевірте, чи може ваш смартфон працювати з віртуальними картами. На даний момент можливість присутня тільки у флагманських пристроїв від провідних виробників.

Процес активації залежить від типу обраної сімки. Якщо ви хочете використовувати вже існуючу сім-карту, необхідно:

 1. Авторизуватися в мобільному додатку.
 2. Вибрати пункт «замінити на віртуальну сім-карту Київстар».
 3. Слідувати подальшим інструкціям на екрані.

Враховуйте, що після активації послуги фізична карта буде відключена разом з усіма контактами, текстовими повідомленнями та іншими збереженими на сім-карті даними. Перед замовленням послуги важливо скопіювати всю інформацію.

Для підключення номера з нуля слідуйте інструкції:

 1. Підготуйте пристрій, на який потрібно додати сімку. За допомогою комп’ютера або будь-якого іншого пристрою перейдіть на сайт shop.kyivstar.ua і виберіть відповідну тарифну пропозицію.
 2. Сплатіть ваучер, дочекайтеся появи на екрані Qr-коду.
 3. За допомогою смартфона, який буде працювати з сімки, відскануйте показаний код. Також можна відправити його на пошту, щоб провести реєстрацію у будь-який інший зручний час.
 4. Дотримуйтесь підказок на вашому телефоні, щоб активувати картку.

Перезавантажте телефон, щоб зміни вступили в силу. Наберіть команду *100#, щоб переконатися в працездатності сімки.

Переваги і недоліки

Серед плюсів використання електронної сім-карти Київстар можна виділити:

 • Працює за кордоном на тих же умовах, що і звичайна сім-картка. Все працює згідно з обраним тарифним планом.
 • Можна підключити до п’яти незалежних номерів на смартфон, якщо є така технічна можливість. Найчастіше електронні сімки використовуються на девайсах, де неможливо встановити другу фізичну сім-карту через відсутність слота;
 • Підключення дистанційно. Щоб стати абонентом мобільного оператора, не буде потрібно йти в салон стільникового зв’язку, весь процес оплати і активації відбувається онлайн;
 • Безпека. Сім-карту неможливо втратити або вкрасти, ваші конфіденційні, особисті, банківські та інші дані будуть під надійним захистом.

Серед недоліків електронної сімки можна виділити обмежений вибір доступних тарифів, а також підтримку не всіх мобільних пристроїв. Зараз можливість стати власником електронної карти є тільки у користувачів топових смартфонів, в подальшому виробники обіцяють розширити асортимент мобільних телефонів, що підтримують послугу.

Встановити електронну сімку можна в розумні годинники. Також до смартфонів пред’являється обов’язкова вимога – вони повинні бути сертифіковані на території України.

Вартість переходу на eSim Київстар

Підключення відбувається без додаткової плати для абонентів, які вже користуються послугами мобільного оператора. Активація електронної сімки доступна тільки в тому випадку, якщо у користувача оплачений тариф на найближчі 4 тижні.

Для нових користувачів вартість послуги буде залежати від обраного тарифного плану.

Зараз абонентам Київстар пропонує три тарифні плани – два за 100 і 1 за 150 гривень. Вартість тарифу залежить від обсягу мегабайтів в пакеті для безкоштовного доступу в інтернет, кількості хвилин для дзвінків на номери інших операторів та інших параметрів. Вибрати тариф з оптимальними умовами можна в інтернет-магазині оператора.

Враховуйте, що придбані електронні ваучери поверненню не підлягають.

електронна сім карта kyivstar

Абоненти можуть перейти на новий формат SIM, відновивши свої старі сім-карти. Детально про те, як розблокувати сім-карту Київстар через інтернет і в відділенні компанії.

Як додати в смартфон iOS і Android

Процес додавання нової СІМ залежить від операційної системи, на якій працює ваш смартфон. Користувачам Андроїд необхідно виконати наступні кроки:

 1. Перейдіть в налаштування мобільної мережі і виберіть пункт «Диспетчер SIM».
 2. Клацніть «Додати тариф» і відскануйте код.
 3. Завершіть активацію, виконуючи підказки, що спливатимуть на дисплеї.

Також можна скористатися пошуком в меню, щоб швидко перейти до потрібної функції.

На смартфонах iOS потрібно вибрати пункт «Стільниковий зв’язок» в налаштуваннях, далі також «Додати тариф». Після сканування коду завершіть налаштування і перезавантажте смартфон, щоб зміни вступили в силу.

Які гаджети підтримують технологію eSim

Список гаджетів, які підтримують технологію віртуальної СІМ обмежений:

 • iPhone 11 і 12, XR, XS;
 • Останнє покоління планшетів від яблучного виробника;
 • Флагманські смартфони від компанії Samsung 20/21 року випуску;
 • Huawei P40 / P40 Pro.

Віртуальна сім-карта не працюватиме з розумними годинниками та іншими девайсами, зараз така можливість доступна тільки для смартфонів.

До телефонів також пред’являється ряд вимог – вони повинні обов’язково бути сертифіковані і ввезені в Україну на легальній основі, в іншому випадку коректну роботу сімки не гарантовано.